Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Lina je vytrvalá, bystrá roztleskávačka z východního Los Angeles, kde na tamní střední škole excelovala v roztleskávání. Byla nejoblíbenější, nejuctívanější a nejhezčí dívkou na škole. Zároveň byla kapitánkou roztleskávaček. Její matka Isabel se vdala za velmi bohatého muže a ona se s nimi musí odstěhovat do nového místa, kde přestupuje z obyčejné státní školy do luxusní školy v západním Los Angeles. Ocitá se náhle v úplně jiném prostředí, než na jaké byla zvyklá. Je na nule, nikdo ji nezná ani neuctívá a ještě navíc musí čelit i Avery - snobské a přehnaně soutěživé hvězdě, kapitánce roztleskávaček. Aby se kvalifikovala do týmu a stala se znovu populární i zde, musí pomoci i její nová nevlastní sestra Skylar a její bývalé kolegyně a kamarádky z roztleskávačského týmu z východního Los Angeles. Při snaze dostat se zpět na vrchol objeví nového člena rodiny - Skylar. Vznikne mezi nimi pouto jako mezi pravými sestrami a také kamarádkami. Dokáže se nakonec Lina dostat do týmu a tím i zpět na vrchol nebo upadne v zapomnění a vzdá svůj boj s panovačnou a sobeckou Avery? (TV Nova)

(více)

Recenze (27)

Ryuuhei 

všechny recenze uživatele

V rámci psychické rekonvalescence po traumatické události jsem se tak nějak neplánovaně rozhodl využít televizního programu a kouknout na tuto ptákovinu. A vlastně ani nevím, komu přesně byla určena? Pubertálním holkám, jímž se zavděčí téma roztleskávání, nebo chlapcům, jež naopak potěší hromada dokonalých ženských křivek? Mně osobně se tedy spíš zavděčilo to druhé, byť si stále myslím, že kromě hromady všestranně „dokonalých“ rozmazlených lidí, kteří nemusí nic řešit a tedy se zabavují leda povrchními, osobními dramaty, v podstatě film nic dalšího nenabídl. Očekával jsem, že mě třeba na konci výsledek celého snažení o zábavu něčím překvapí, ale marně. Na hezké multi-kulti spoře oděné holky se dobře koukalo, ale příběh mi nezpůsobil žádný příjemný, intelektuální stimul. ()

Superpero 

všechny recenze uživatele

Nejvíc mi bylo líto nevlastního fotra hlavní hrdinky, která mu nakvartýrovala do luxusní super vily další dvě hubatý čubky z východního L.A. Celý film je klasická píčovina o roztleskávání, který je v Americe asi nejdůležitější aspekt střední školy. Stejnak mě to ale bavilo, i když předchozí dil Bravo Girls (netušil jsem že je to gigasérie s pěti díly) měl alespoň cameo Rihanny a tady žádná celebrita není. Navíc to finále bylo tedy těžce odfláklý. Úspěch u dvanáctiletejch holek je ale zaručen. ()

Reklama

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 3/10 Děj 2/10 Hudba 4/10 Prostředí 3/10/// +tanec a hudba jde s dobou, takže řekněme že je to moderní -Christina Milian ač ji mám rád by se ve svém věku měla zajímat o jiné role, navíc to povrchní chování téměř všech postav je až nesnesitelné, ostatně přestávám rozumět tomu proč tyhle filmy vznikají, když ani tanci tam není věnováno tolik kolik by bylo potřeba/// Sice nejnovější, ale vidět popáté ten stejný děj bez sebemenších inovací už opravdu nenadchne. Film je stále zaměřen na stejné věkové publikum, jen já jsem o 10 let starší oproti době kdy vznikl první díl. Pokud jste ještě neviděli předešlé díly a nebo dokonce patříte do správné věkové kategorie, bude to asi pro vás čtyřhvězdičkový film, pro ostatní hodně podprůměrné s dovětkem všeho moc škodí./// Celkem 27%/// ()

Rehooo 

všechny recenze uživatele

No už to je celkem ohrané téma, když je to pořád jedno a to samé (i přes ty drobné změny). Ale nemůžu si pomoct a pořád mě to baví. Ikdyž je pravda, že tenhle díl by si zasloužil i nižší hodnocení. To by zde však nesměla hrát Christina Milian a ze závěrečné pasáže by museli ubrat někeré z gymnastických scén. Takže pak by to byl obyčejný průměr. Do té doby: Bring it on! :-) ()

MMR 

všechny recenze uživatele

Tohle parádně vykresluje situaci takovýchto komedií, zdá se totiž, že se na to lidi (kluci) dívají jen kvůli nádherným holkám a ostatní kvuli tématu (holky). Já (něco mezi "chlapem" a klukem) se díval, protože jsem viděl všechny předchozí díly. A řekl bych, že zdejší hodnocení trpí komplexem předchozích špatných dílů, protože tohle zas tak trapný nebylo. Naopak jsem byl až nečekaně spokojen s celkovým dějem. A fakt, že jsem na to koukal v noci a neusnul jsem u toho, je velice povzbudivý a já chválím. ()

Galerie (23)

Reklama

Reklama