Vyvrženci

Terry Huud

Scénografie:

Scott Enge
  • eraserhead666

Další tuctová velmi levná nezáživná vesmírná naháněčka. O hovně. Uřvané, uběhané, tuctové, nudné, bezduché. Bavilo mě jak film nijak nezastírá těch pár "výpůjček" z Vetřelce. Ke škodě filmu, když došlo na obstojnější maskérskou práci, už jsem znuděn pospával a tak si ani alespoň tohle moc neužil. Bod k dobru za ty fialové kostýmky a bílé kozačky.(31.5.2013)

• J*A*S*M

Jestli si tímhle chtěl Brad Sykes nakopnout kariéru, tak teda potěž pánbůh. Měl se, chudák, snažit víc. Po vesmírných sci-fi hororech se před nějakými deseti lety slehla zem a kdyby záleželo na úspěchu a kvalitě Plaguers, zůstane slehlá ještě hodně dlouho. Vzhled monster je sice povedený, ale to, co se děje okolo... to je katastrofa. Větší herecká dřeva by se hledala těžko, bitky pod Sykesovým vedením působí, jako by se odehrávaly o velké přestávce na dvoře základní školy, výprava je... laciná. Hororový fanoušek by musel být opravdu hodně zoufalý, aby ho tento film dokázal jakkoli uspokojit. Bod za plaguery a gore. Pandorum naštěstí vypadá o poznání lépe.(19.6.2009)

• HAL

Pořád jsem čekal kdy všechny přítomné slečny shodí své těsné blůzky, rozepnou těm několika málo chlapcům poklopce a začnou jim v detailních záběrech kouřit jejich olbřímí penisy - dokonce i jejich každá druhá věta nasvědčuje tomu že se už už musí vrhnout do pořádné akce... leč čekal jsem marně, dokonce ani kozy neukážou. Takže v tomhle ohledu nuda a je nutno se místo popisu průběhu všech souloží věnovat popisu děje: Tak tedy - hodná posádka (dvě bloncky a majitelé olbřímích penisů) najde mimozemskou zelenou kouli a o kus dál zachrání jakési trosečníky (= slečny v těsných blůzkách), trosečnice však místo orální odměny vytáhnou zbraně a zavřou posádku do klecí (na bičíky a pouta taky nedojde), jednu z nich při tom postříká zelená koule. Následky mimozemského bukkake jsou očekávatelné, ze slečny se stává lidožravý oslizlý mutant a chutě okusuje okolí. Dekapitace nepomáhá a zombie nákaza se promptně šíří, takže zbylé brunety v blůzkách pouští posádku z klecí a po chvíli nadrženého laškování (ale furt žádný kozy!) se spolu snaží vyházet ohniláky z lodi. Leč dílo se nedaří a navíc vychází najevo že jeden z majitelů olbřímího penisu žádný penis nemá, protože je to robot - a protože tento robot shodou castingových okolností vypadá úplně přesně jako Bishop z Vetřelců, tak je rozhodnuto že se ventilační šachtou vydá nakopat mozkohryzy do jejich zelené koule. Ta ovšem umí černou (eh, zelenou) magii a tak ovládne jeho levou ruku, tudíž Bishop začíná mlátit zbylé holky (=bruneta a bloncka). Ty mu pomohou prokletou ruku zlikvidovat, načež on se zbrkle obětuje pro jejich záchranu (místo toho aby si jako chlap místo ruky nasadil motorovku a všechny tam vykydlil) a holky prchají k únikovému modulu. Tam bruneta vrazí blondýně kudlu do břicha a je po zásluze sežrána, probodlá bloncka chvíli laškuje s jakýmsi objevivším se supermutantem, vyhazuje loď do vzduchu a odpaluje se v záchraném modulu k zemi (v tomto pořadí). Díkybohu ale film končí šťastně, zelená koule se prozíravě do modulu ukryla také, bloncka kvičí a Země bude vyhlazena do posledního jednobuněčného organismu - pravděpodobně trestem za to že na ní vznikl tento film. Nu zkrátka je to mrdka na entou, která si tu jednu hvězdu zaslouží jen za výše zmíněnou parodii na Bishopa a místy vcelku vtipné gore efekty. Navíc jsem vám tu vypověděl celý její příběh, takže se na ni nemusíte dívat a vaše životy jsou rázem zas o trochu šťastnější. Děkovat mi nemusíte, jsem zkrátka lidumil. 1/10(21.3.2011)

• LIVINGDEAD

Skupina mezigalaktických pirátů unese kosmickou transportní raketu, která míří k Zemi. V raketě je však virus jménem "Thanatos", který mění své oběti v monstra. A tak piráti a posádka spojí své síly, aby se postavili proti této infekci.(15.7.2009)

• Vishnar

Alien vs Demons. Vesmírná loď plná neustále oživovaných "zombie" a android k tomu. Několik slušné céreček, které nic neodhalí, škoda (hlavně u jedné). Jinak jsem se teda alespoň pobavil, je to krátké, masky docela ušly a rozpoznal jsem v tom mnoho mnoho dalších filmů.(20.9.2009)