Na stopě (TV pořad)

Publicistický / Krimi

Česko, 2000, 22 min

FKÚ radí, pátrá, informuje:-) Viz: http://www.youtube.com/watch?v=5nu3wjjbM9k&feature=PlayList&p=68A3EB24D271B094&playnext=1&playnext_from=PL&index=72(24.6.2009)

• heyda

Není zrovna náplní mého volného času hledat úchyláky a jiné zločince. Proto se tomuto pořadu docela vyhýbám, ale párkrát jsem ho viděl a pokud ho vezmu z čistě z hlediska zpracování, tak víc, jak na 2 hvězdičky jít nemůžu. Přestě v těchle pořadech by se nám hodil Americký šmrnc udělat z každé kokotiny úplnou akčňárnu. Dobře to natočit, vysvětlit. Prostě udělat to nějak chytlavěji a poutavěji.(21.6.2010)

Vynikajúci program s vysoko kvalitne spracovanými reportážami o neobjasnených kriminálnych prípadoch: hľadané a nezvestné osoby, nevyriešené vraždy, lúpeže, krádeže, vlámania, prepady, násilníci, výtržníci, podvodníci, neznáme doposiaľ neidentifikované mŕtvoly, kamerové videozáznamy, rozhovory s kriminalistami, rekonštrukcie výpovedí....Všetko samozrejme autentické, žiadne prikrášľovanie a moderátor je veľký profesionál, ktorý reláciu vedie dynamickým a pútavým štýlom.(8.12.2016)

• subic

Pořad striktně zaměřený na kriminalitu a pátrání po trestných činech... takže jestli něco víte, tak nám radši nevolejte a nepřidělávejte nám práci. Bohužel ke své smůle navazuje na komunistický pořad Federální kriminální ústředna pátrá a taky na komunistický pořad Maják (Modrý maják), který ale spíš informoval o činnosti Svazarmu, lidových milicí, ilegálních přechodech hranic, o třídních rozvracečích atd.(23.5.2015)

Pořad "Na stopě" patří podle mého názoru k jednomu z nejlepších, ne-li vůbec nejlepšímu kriministickému pořadu, který se u nás vysílá. Každý týden jsou v něm zobrazeny 2-3 případy, které se v minulosti ne/dávno minulé staly a při jejichž pátrání po pachatelích trestných činů by mohli pomoci samotní diváci tohoto publicistického pořadu. Velmi dobrý dojem na mě dělá i moderátor tohoto pořadu Roman Svoboda, který má velmi kultivovaný projev a který dokáže okolnosti případu velmi trefně a mnohdy i vtipně shrnout. Z tohoto pohledu se vůbec nedivím, že tento pořad se již na obrazovkách české televize drží nepřetržitě takřka 17 let, protože jeho kvalita je vskutku velmi vysoká.(19.9.2017)