Na stopě (TV pořad)

Publicistický / Krimi

Česko, 2000, 22 min

Když jsem byl mladší s oblibou jsem na to koukal před spaním. V tu dobu jsem se u některých spotů i docela bál a vlastně tudíž ani nevím co mě na tomto publicistickém pořadu tak přitahovalo. Možná to "tajemno" okolo různých případů a ta atmosféra ve studiu? Kdo ví, každopádně si tento seriál budu vždy pamatovat ve spojitosti s mládím a také ve spojitosti s kriminální činností.(7.11.2011)

• MM_Ramone

Urobiť z pátrania po zločincoch televíznu show je vskutku zaujímavý nápad. Lenže lacne strhujúci štýl, akým to prezentujú ľudia z ostravského štúdia ČTV, pochováva celý potenciál tohto projektu. Moderátor Roman Svoboda tam poskakuje ako poplašený zajac. Ešte aj tí ukoktaní policajní orgáni, ktorých si tam pozívajú, sú mi sympatickejší ako tento slizký truľo. Šašo počmáraný a fízli. A.C.A.B. Odpad!(16.9.2009)

• subic

Pořad striktně zaměřený na kriminalitu a pátrání po trestných činech... takže jestli něco víte, tak nám radši nevolejte a nepřidělávejte nám práci. Bohužel ke své smůle navazuje na komunistický pořad Federální kriminální ústředna pátrá a taky na komunistický pořad Maják (Modrý maják), který ale spíš informoval o činnosti Svazarmu, lidových milicí, ilegálních přechodech hranic, o třídních rozvracečích atd.(23.5.2015)

Pátrací relace démonického Romana Svobody je jedním z prvních náznaků bulvarizace zločinu. Večery u tohoto pořadu mají své jedinečné kouzlo. Nedokonalé záběry zlodějů z průmyslových kamer, fotky nafouklých mrtvol vylovených z rybníku, uškrcené stopařky a na závěr panoptikální přehlídka pohřešovaných ksichtů.(22.1.2013)

Vynikajúci program s vysoko kvalitne spracovanými reportážami o neobjasnených kriminálnych prípadoch: hľadané a nezvestné osoby, nevyriešené vraždy, lúpeže, krádeže, vlámania, prepady, násilníci, výtržníci, podvodníci, neznáme doposiaľ neidentifikované mŕtvoly, kamerové videozáznamy, rozhovory s kriminalistami, rekonštrukcie výpovedí....Všetko samozrejme autentické, žiadne prikrášľovanie a moderátor je veľký profesionál, ktorý reláciu vedie dynamickým a pútavým štýlom.(8.12.2016)