Reklama

Reklama

Zločin se může dotknout každého z nás. Pachatele i jejich oběti uvádí Roman Svoboda. (oficiální text distributora)

Recenze (44)

heyda 

všechny recenze uživatele

Není zrovna náplní mého volného času hledat úchyláky a jiné zločince. Proto se tomuto pořadu docela vyhýbám, ale párkrát jsem ho viděl a pokud ho vezmu z čistě z hlediska zpracování, tak víc, jak na 2 hvězdičky jít nemůžu. Přestě v těchle pořadech by se nám hodil Americký šmrnc udělat z každé kokotiny úplnou akčňárnu. Dobře to natočit, vysvětlit. Prostě udělat to nějak chytlavěji a poutavěji. ()

Reklama

Radek99 odpad!

všechny recenze uživatele

Cesta od nechvalně proslulé Federální kriminální ústředny (která před rokem 1989 tak nezištně pátrala, radila a informovala) k reality show vykazuje všechny klasické znaky bulvarizace veřejnoprávního média... Nástupnický pořad Na stopě mediálně manipuluje - zřejmě už je opět dobré měnit divákův rastr pohledu na skutečnost a vyvolávat v něm strach a obavy. Všude okolo přece číhá vrah, zloděj, nebezpečí... A rozhodně je nejlepší odhalit ho z bezpečí od televizní obrazovky po telefonu... ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Zajímavý pořad, který je dostatečně srozumitelný, úderný a dynamický. Věci zbytečně nezkresluje a nesnaží se být ani za každou cenu efektní. Moderátor Roman Svoboda si vede suverénně. A pokud se prostřednictvím tohoto pořadu podaří občas dopadnout nějakého toho neřáda, tak je pak účel splněn dokonale. ()

MM_Ramone odpad!

všechny recenze uživatele

Urobiť z pátrania po zločincoch televíznu show je vskutku zaujímavý nápad. Lenže lacne strhujúci štýl, akým to prezentujú ľudia z ostravského štúdia ČTV, pochováva celý potenciál tohto projektu. Moderátor Roman Svoboda tam poskakuje ako poplašený zajac. Ešte aj tí ukoktaní policajní orgáni, ktorých si tam pozívajú, sú mi sympatickejší ako tento slizký truľo. Šašo počmáraný a fízli. A.C.A.B. Odpad! ()

Galerie (5)

Zajímavosti (2)

  • Člen štábu Petr Tomeček si v pořadu v průběhu 20 let zahrál více než sto rolí zahrnující lupiče, zloděje nebo vraha. V soukromém životě se mu stávalo, že ho diváci oslovovali na ulici a říkali: „Vy jste ten vrah z televize,“ někteří dokonce volali na linku 158. (DecentFellow)
  • Pořad se vysílal od ledna 2000 a vznikal v televizním studiu ČT v Ostravě. (DecentFellow)

Reklama

Reklama