Kouzelná Charlotte Rampling si v tomto filmu zahrála dominantní matriarchu absolutně nefunkční depresivní rodiny. Jejich život se ale dramaticky změní, když jejich dcera začne chodit s policistou… Cellierovi jsou typická francouzská rodina. Matka Mady tráví většinu času vyprávěním hororových historek o svých dvou dcerách a manželovi Henrym, který se od té doby, co je v důchodu, začal chovat opravdu podivně. Antoine, nejstarší syn vede úspěšnou společnost, dcera Annabellle pracuje jako zdravotní sestra na jednotce intenzivní péče a svým nejbližším předpovídá budoucnost. Druhá dcera Alice je velmi náchylná k depresím. Jednoho dne však potká světem rozčarovaného policistu, který navždy změní osud její rodiny. (HBO Europe)

Snorlax

Takový líně plynoucí příběh, který je možná potřeba vidět dvakrát, aby si ho člověk pořádně vychutnal. ()

mufrody

Typický francouzský film, celkem zajímavě provázané zápletky, až syrovost scén. Celý film působil, že špatně skončí, a tak překvapil pozitivním závěrem...zaujala mě hlavně přírodní scenerie a takřka permanentně smutný výraz Alice... ()

rivah

Skutečně typický francouzský film, autenticky zachycující syrové i příjemné stránky života.(max.70%) ()