Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Seriál byl natočen podle námětu stejnojmenného filmu z roku 1999. Dvě povahově naprosto odlišné sestry zažívají milostné eskapády na střední škole. Mladší, naivní a krásná Bianca touží být populární, proto se začne kamarádit s Chastity, nejoblíbenější dívkou ze školy, která je také vedoucí roztleskávaček, mezi něž by se Bianca také chtěla dostat. Chastity Biancu ale jenom využívá, dělá si z ní otroka a místo slíbeného místa roztleskávaček se Bianca stává maskotem. Bianca se ale jen tak nevzdá...
Starší sestra Kat je tvrdohlavá a arogantní. Lidé na škole z ní mají strach, proto nemá žádné přátele, což jí očividně nevadí. Jediné, co jí zajímá, je zachránit svět a být ve všem nejlepší. Dívky mají otce, gynekologa, který si neumí představit, že by jedna z nich měla kluka. Dcerám dá podmínku… když nebude starší dcera Kat randit (ta se ovšem o nějaké to randění vůbec nezajímá), nemůže randit ani Bianca. To Biancu samozřejmě naštve, protože není jakákoliv šance, že by se Kat začala zajímat o kluky. Na každého ale jednou dojde… (ČSFD)

(více)

Recenze (37)

Dharter odpad!

všechny recenze uživatele

Pokud Lindsey Shaw je bad girl, tak já jsem Vznešený Vůdce Árjamehr Ing.; Ph.D., a ona je mojí princeznou. No zkrátka, neakceptovatelné, tenhle brak. V tomto primitivním seriálu jsou všechny postavy ztvárněné jinými herci, nežli ve filmu. Jenom otec sester zůstal stejný. Nevidím žádný smysl pro existenci této prosazované primitivity. Neguju tento jurský park, ze kterého jsem naštěstí úspěšně utekl! ❌ ()

Nathalie 

všechny recenze uživatele

Obyčejně se mi líbí málokdo. Ale hlavní hrdina je vnuk Gregoryho Pecka. TOHO Gregoryho Pecka, kterého nadevše zbožňuju ve scéně tiskové konference z Roman Holiday. A na jeho reinkarnaci bych zírala i v reklamě na prací prášek, sorry guys. http://www.imdb.com/name/nm0669656/ A ten h.l.a.s. !!! ()

Reklama

Terez.S 

všechny recenze uživatele

když to nebudu srovnávat s filmem, který je podle mě jedním z nejlepších ve svém "oboru", tak je tenhle seriál težký průměr - průměrní herci (u kterých teda oceňuju to, že jsou ve většině případů (skoro) stejně staří jako jejich hrdinové), průměrné prostředí, průmérné "kopírování" filmových motivů .. Nevím, koho napadlo udělat z tohoto seriál, nápad to není vůbec špatný, ale myslím, že se dal využít daleko líp .. ()

Botič 

všechny recenze uživatele

Dámy a Pánové vítejte prosím v dívčím seriálovém Jurském parku, kde (který) přežijí jen ti nejsilnější. Herecky odpadová záležitost, jež držící na svých bedrech pouze Ethan Peck. 10 Things I hate about you je neskutečnou seriálovou volovinou, kterou přes to všechno stejně žeru. Zvrhlé, zvrhlé opravdu zvrhlé :o) ()

eLeR 

všechny recenze uživatele

ABLABLABLA má úplnú pravdu, seriál pre násťročné pubertiačky. Nemohla som ju v tom nechať samú, tak tri hviezdy odo mňa. Pre Ethana, za charizmatického Patricka a neskutočný sexy hlas, Suzy za pani riaditeľku, ktorá dávala riadne hlášky a tretiu Chrisovi za jednoduchého Joeyho, ktorý bol tak mimo až ma bavil. ()

Galerie (53)

Zajímavosti (2)

  • Larry Miller si v seriálu zopakoval svou roli z původního filmu. (sluppka)

Reklama

Reklama