Obyčejně se mi líbí málokdo. Ale hlavní hrdina je vnuk Gregoryho Pecka. TOHO Gregoryho Pecka, kterého nadevše zbožňuju ve scéně tiskové konference z Roman Holiday. A na jeho reinkarnaci bych zírala i v reklamě na prací prášek, sorry guys. http://www.imdb.com/name/nm0669656/ A ten h.l.a.s. !!!(28.1.2010)

když to nebudu srovnávat s filmem, který je podle mě jedním z nejlepších ve svém "oboru", tak je tenhle seriál težký průměr - průměrní herci (u kterých teda oceňuju to, že jsou ve většině případů (skoro) stejně staří jako jejich hrdinové), průměrné prostředí, průmérné "kopírování" filmových motivů .. Nevím, koho napadlo udělat z tohoto seriál, nápad to není vůbec špatný, ale myslím, že se dal využít daleko líp ..(23.9.2009)

ABLABLABLA má úplnú pravdu, seriál pre násťročné pubertiačky. Nemohla som ju v tom nechať samú, tak tri hviezdy odo mňa. Pre Ethana, za charizmatického Patricka a neskutočný sexy hlas, Suzy za pani riaditeľku, ktorá dávala riadne hlášky a tretiu Chrisovi za jednoduchého Joeyho, ktorý bol tak mimo až ma bavil.(31.10.2015)

• lucieK

Nedokážu pochopit, proč z jednoho z mých nejoblínenějších filmů udělali takovou sračku. Obsazení herců že je skvělé? Já nevidím ani jednoho kvalitního herce. Lindsey Shaw mnohonásobně převyšuje ostatní, ale že by byla dobrá, tak to se říct nedá. Ono to taky není žádné umění převýšit ostatní, když někteří z nich působí na Disney channelu. Vůbec nejhorší je, že seriál nepřináší nic nového a jen tupě kopíruje film. Po pěti díléch můžu s klidem prohlásit, že dál už se dívat nebudu.(30.6.2011)

Velice zábavné guilty pleasure. Jenže zírat beztrestně na Ethana Pecka (a ano, ten hlas je prostě nepopsatelně úžasný) bohužel jen 20 dílech je prostě balzám na duši. Nebudu se bavit o tom, o kolik je film lepší, jak jsou herci prkenní a nějaké kvalitě, protože to je mi úplně ukradené. Prostě je tam Ethan Peck.(20.12.2010)

• - Larry Miller si v seriálu zopakoval svou roli z původního filmu. (sluppka)