Reklama

Reklama

The Crypt

všechny plakáty
Trailer

Šest mladých kriminálníků se vloupe do katakomb, aby vyrabovali cenné věci. Myslí si, že byly pochovány spolu s mrtvými. Po sestupu do podzemního hřbitova se za nimi zavírají vrata a je jim znemožněn východ. Zanedlouho zjistí, že děsivé chodby pod hřbitovem nejsou opuštěné… (LIVINGDEAD)

Videa (1)

Trailer

Recenze (25)

adams89 

všechny recenze uživatele

Jelikož se řídím heslem “neohodnocených blamáží není nikdy dost“, horor The Crypt byl na dlouhý večer velkou výzvou. Je vidět, že tady šel někdo na věc s obrovským elánem. Jakýsi Craig McMahon totiž nejenom že film režíroval a napsal scénář, ale i k němu hudbu složil a s kamerou si vyhrál. Nutno však dodat, že se mu z toho nepovedlo vůbec nic. Tolik nepřesností, chyb a nelogických jednání hlavních postav se jen tak nevidí. Parta zlodějíčků, rádoby frajer s pěti ukňápanými slepicemi, co by z fleku mohly šlapat chodníky, se rozhodne si přivydělat krádeží šparků ze starých hrobek. Sestoupí do podzemí, když v tom se najednou nad nimi zavře poklop a překvapivě se začínají probouzet duchové pohřbených. A to je tečka! Slaboučkému ději nasazují korunu ještě ubožejší dialogy a kdoví odkud odkoukané lekací momenty. Lacinost je cítit na každém záběru kamery a není se vlastně čemu divit, když byl rozpočet něco přes milion dolarů. I když je to místy docela zábava, adept na nejhorší film roku to je určitě…10% ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Podprůměrný film který si na druhou stranu nic nehraje a rovnou spadne do příběhu. Ze začátku film solidně naladí díky poměrně dobrým gore efektem ale pak film spadne do sraček plný klišé, hodně špatným hercům a stupidním duchům. Duchové měly sice solidní masky ale byly tak stupidní a ukazovaly se vždy v stupidní čas kdy neměly šanci nikoho vystrašit. Nicméně nemůžu říct že jsem se vyloženě nudil nebo nebavil je to prostě video béčko bez špetky inovace. ()

Reklama

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Asi tak půl hodiny je sledování The Crypt docela veliká sranda, protože se člověk může bavit její hloupostí, dál už to ale působí jenom otravně. Neuvěřitelná banda "kriminálníků", dívka, která se diví, že v podzemních chodbách nemá signál v mobilu, zelený duch v klobouku ... no, něco do sebe ten film měl :-D ()

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Olala, kdo by pod tak neoriginálním a "všedním" horrorovým názvem očekával takový malý velký horror? Ono je to tedy poměrně levná záležitost, ovšem v záplavě současného horroru s dost osvěžující a nevyčpělou (byť jednoduchou a prostou) zápletkou a hlavně zajímavým prostředím. Postavy takové nic moc, styl vyprávění takový trošku dost omšelý a musím říct, že filmu razantně škodil střih, který občas přímo fackoval a tahal za oči. Ale, a mám na mysli opravdu velké ALE, duchové působili přesně tak, jak mají a tenhle film opět ukázal, že nejpůsobivější věci jsou prosté a jednoduché věci. Z duchů prostě místy fakt mrazí a ve velmi příjemném množství se postarají o několik vydařených scén (duch vyčkávající pod vodou). V tomhle směru The Crypt opravdu překvapilo a já byl velmi spokojen. Atmosféra sem tam hodně drtila. K tomu poměrně dobrá hudba a velmi koukatelná Sarah Oh. Jak říkám, takové malé milé překvapení. ()

Dubro 

všechny recenze uživatele

Mám takú slnečnú optiku, že okuliare a v nich mp3 prehrávač. Pamäť nič moc, takých 512 MB, ale cez šesťdesiat kúskov melodického rocku to toho natrepem. Keď si ich zabijem na ksicht a sluchátka strčím do uší, je cestovanie autom po slovenských dedinách (tú najväčšiu nevynímajúc) hustejšie než husté. Môžem si aj spievať a výhodou oproti autorádiu je, že ten svoj škrekot nepočujem. No radosť žiť, je to určite lepší zážitok ako škúliť na takýto nepodarený vývar z Descentu. ()

Reklama

Reklama