poster

Transformers 3

 • Česko

  Transformers 3: Odvrácená strana Měsíce

  (neoficiální název)
 • Česko

  Transformers 3: Temná strana Měsíce

  (neoficiální název)
 • USA

  Transformers: Dark of the Moon

 • Slovensko

  Transformers 3

 • Slovensko

  Transformers - Temná strana Mesiaca

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný

USA, 2011, 148 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • H34D
  **

  Možná třetí Transformers nejsou tak hrozní, ale jako projev svého znechucení nad Bayovým přístupem k látce mu třetí hvězdičku přeci jen seberu. Jestliže se ve dvojce stupidity omlouvaly pokusem o humor, tak ve trojce, která navíc avizovala hlubší zabřednutí do mytologie robotů, nelze plytkost až nesmyslnost omluvit ničím. Apokalyptický rámec postrádá ducha, postavy, v čele s novou barbínou, jsou ploché až zbytečné, člověk se občas ztrácí v tom, který robot vlastně ničí kterého a kdo má momentálně převahu, ale paradoxně, dokud se mezi sebou mlátí, ani na tom nezáleží. Zbývá už jedině akce, ta je skutečně jedinou atrakcí filmu, ať už se jedná o robotí mlátičky všeho druhu, efektní průlety Chicagem, nebo vyvrcholení v mrakodrapu, akci Bay umí na jedničku, jenže vše ostatní je odpad. 5/10(4.10.2011)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Standardní hra na hodná a zlá autíčka mne v zásadě nijak nepohoršuje, ale k tomuto kousku bych pár osobních výhrad bez větší námahy našel. Zejména začínám držet protestní hladovku kvůli výměně úžasné holky od vedle za nafintěnou pipinu, dále bych závěrečnou akci potřeboval asi o hodinu kratší a jeden povedený fórek za dvě a půl hoďky také zcela nenaplnil má očekávání.(11.6.2012)

 • T2
  ***

  Rozpočet $195miliónovTržby USA $352,390,543Tržby Celosvetovo $1,123,794,076Tržby za predaj Blu-ray v USA $70,083,052 //počet predaných kusov 3,264,720Tržby za predaj DVD v USA $56,461,017 //počet predaných kusov 3,439,010║ Úvodných asi 20minút malo veľmi dobrý nábeh, skvelo to vtiahlo do deja, rovnako tak kostra príbehu by nebola zlá ale Michael Bay doslova rutinérsky a bez inšpirácie len recykluje to čo sme od neho videli v jeho predošlích filmoch, dejovo to je strašne pasívne, neskutočne vatové a niektoré scény moc vyumelkované, škoda, lebo technická stránka bolo opäť dokonalá, triky famózne, akcia slušná, hudba fajn aj keď sa občas nevyhla podobnosťou trendových motívov z Počiatku a Temného rytiera, obsadenie nových tvári(Malkovich, McDormand, Tudyk, Dempsey) sa dalo zniesť, nekazili súhru, niekoľko vydarených gagov, + takým prim bonbónikom bolo plachtenie špeciálnej jednotky pomedzi mrakodrapy, takže suma sumáru = len priemer. /videl v kine 3D verziu: 65%/ __P.S.: chce to zmenu na režisérskej stoličke, nedá sa nič robiť :(( ((adept: J.J. Abrams))(4.7.2011)

 • Cervenak
  **

  Vo všetkých ohľadoch nefunkčný film. Dementný dokonca aj v rámci Bayovho dementversa. Nevyužité dobré postavy, otravné tie využité, nefungujúce vzťahy, nevtipné vtipy, zbytočne komplikovaná a teda otravná zápletka, mimoriadne zlá hudba. Triky parádne, ale načo je to dobré, keď akčné scény a všetká tá deštrukcia nemajú žiadny náboj, žiadne napätie? Po štvrtých Pirátoch druhý megafail leta 2011. Jediné výrazné plus: konečne dobré 3D.(1.7.2011)

 • Kaka
  ***

  Není moc filmů, kde za 200 milionů USD člověk vidí vybuchující výškové budovy v Chicagu. Vizuální cítění se Bayovi upřít nedá a společně s Cameronem (i když jde trochu jiným směrem) jsou nejpokročilejšími "techniky" v Hollywoodu. Jenomže tam kde to Cameron umí udělat tak, že je to vlastne pro dobro věci a lidé ho za to vynáší do nebes, tam Bay poslední dobou jen horko těžko klopýtá jako Sentinel, nebo vlastne v jeho případě spíše Transformer. Vtip ? Proč ne, ale samoúčelné trapčení, které trvá hodinu, to už je docela moc. Následná cca hodinová akce ok. Monumentální, vizuálně úchvatná stylizace a konečně je i přehlednější. Ale po čase z toho má člověk hlavu jak balón. Transformers 3 je tak už vcelku patlanina. Zlatá jednička.(9.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace