Růženko, spíte sama? (TV film)

Muzikál / Poetický

Československo, 1970, 70 min

• Přemek

Dále účinkují Jaroslav Dufek, Eliška Havránková, Jana Švandová a další. Hudba Zdeněk Marat. Natočeno podle divadelní hry Adolfa Hoffmeistera Nevěsta.(26.6.2009)

• MJMilan

Pro někoho klasika, pro nás, co jsme tuto dobu nezažili to je spíše trapné dílko.(24.6.2009)

• Tommassi3

Trezorová záležitost, kterou v brněnském studiu Československé televize natočil Dušan Klein, slouží spíše jako velká rarita než hodnotnější filmové dílo. Není to úplně špatné, ovšem největším zážitkem zůstává vidět Jiřího Hrzána v operetce po boku mladičkých Elišky Balzerové či Jany Švandové..(6.7.2013)

• - Tato neuvěřitelná rarita a předně trezorová záležitost Dušana Kleina málem nikdy nespatřila světlo světa a pro tento účel byla zrestaurována. Kvůli zubu času, který se podepsal i na ní, byla zkrácena o více než 15 minut, aby byla premiérově nabídnuta divákovi v rámci pořadu Trocha šafránu z televizního archívu (od r. 1994) až v roce 1995. (Tommassi3)