Slečna ze spořitelny (TV film)

Hudební / Komedie

Československo, 1973, 62 min

• lubospoti

O třídu horší než pozdější Podskalského hudební taškařice. Chybělo mi více humoru a hudební složka byla trochu mimo můj vkus.(3.12.2018)

Tak samozrejme Karolina, opet vynikajici! Jinak ocekavejte vlastne pisnovy recital Nadi Urbankove, ktera peje veskere songy (vetsinou prevzate/upravene svetove slagry). Televizni, studiove, celkem legracni. Laufer straslivej. Mladou "minisuknovou" Machackovou jsem nejdriv ani nepoznal. :-)(19.1.2014)

"Jenom jestli Vy jste si jednoho škaredýho dne do svý duše neuložila nějakou zlobu nebo pomstičku. Jestli Vám na ní nenarostly úroky tak, že už je teďko silnější a větší než Vy." Z tohoto snímku na mne dýchla nostalgická krása socialistického bankovnictví. Vedoucí spořitelny zběsile stepuje, pokladní zpívá melodie ze známých muzikálů a ostatní zaměstnanci i zákazníci lehkou nohou roztáčejí taneční figury. Vzbudilo to ve mně chuť vyklepat z prasátka 20,- Kčs a jít si založit tak skvělou věc, jakou bývala výherní vkladní knížka. Nebo si alespoň nechat tu dvacku řádně zúročit.(31.1.2018)