poster

Robot Chicken: Star Wars (TV film)

Animovaný / Krátkometrážní

USA, 2007, 30 min

 • Burdock
  *****

  Seriál Robot Chicken jsem nikdy neviděl a naskočil jsem rovnou do tohoto jeho special dílu. Star Wars mám vemi rád a tahle parodie mě dostala do kolen. K mnoha skečům je třeba vidět originální Star Wars vícekrát, ale i člověk, který Star Wars viděl jen jednou, si přijde na své. Nářez od začátku do konce a s každým dalším dílem ještě lepší. Robot Chicken: Star Wars Episode III je pak úplně dokonalé :)(27.3.2012)

 • B!shop
  ****

  No k tomu neni moc co psat, tenhle special ma misto obvyklejch 10 minut tricet, jsou tu vybrany jak scenky na tema Star Wars, ktery se objevily uz v nejakejch dilech serialu, tak scenky novy, nektery fory uz sice byly provareny stokrat ve stovkach filmu, ale vetsinou tvurci pridou s necim zajimavym a udrzuje si to vysokej standart druhy serie, plus mam rad Star Wars, takze hodnoceni je jasny.(14.1.2010)

 • DJ Obelix
  ***

  Nerad tu kazím hodnocení tohoto dílka, ale dám pouze za 3*. A to hned z několika důvodů. Robot Chicken miluji, ovšem ve Star Wars univerzu jsem jen "letmým návštěvníkem," a proto jsem si oba díly Star Wars nechal až po všech regulérních dílech. A věděl jsem proč. Celý seriál se vyznačuje tím, že k jeho sledování musíte mít výbornou znalost parodovaného materiálu a tu já tu jednoduše neměl. A u Star Wars skečů PERFEKTNÍ znalost platí dvojnásob. Pro SW fans ovšem povinnost...(16.8.2009)

 • bartias
  ****

  Parodický, satirický, loutkový, komediální seriál Robot Chicken si nebere servítky. Díky tomu je originální a milují ho příznivci i odpůrci toho či onoho popkulturního fenoménu. Star Wars je věčné téma a Seth Green se do nich poprvé, ale určitě ne naposled, pouští s vášní oddaného fanouška i s dobře nabroušeným ostrovtipem.(12.11.2011)

 • Terva
  *****

  CITÁT - Jména i podoby celebrit jsou použity pro potřeby parodie. ....ne tak dávno v Galaxii, ne tak daleko od......... Myslel jsem, že můj nejtemnější Sith dokáže uhlídat pitomou díru dva metry čtverečný!!!!!!!!! Samá hláška, supr parodie, trochu ironie, trochu krve - já se bavil. CITÁT - óóóó Bože můj, to je George Lucas!!!!!!....... A Impérium nakonec porazí Ewoci......-konec.(22.7.2014)