poster

Robot Chicken: Star Wars (TV film)

Animovaný / Krátkometrážní

USA, 2007, 30 min

 • bartias
  ****

  Parodický, satirický, loutkový, komediální seriál Robot Chicken si nebere servítky. Díky tomu je originální a milují ho příznivci i odpůrci toho či onoho popkulturního fenoménu. Star Wars je věčné téma a Seth Green se do nich poprvé, ale určitě ne naposled, pouští s vášní oddaného fanouška i s dobře nabroušeným ostrovtipem.(12.11.2011)

 • B!shop
  ****

  No k tomu neni moc co psat, tenhle special ma misto obvyklejch 10 minut tricet, jsou tu vybrany jak scenky na tema Star Wars, ktery se objevily uz v nejakejch dilech serialu, tak scenky novy, nektery fory uz sice byly provareny stokrat ve stovkach filmu, ale vetsinou tvurci pridou s necim zajimavym a udrzuje si to vysokej standart druhy serie, plus mam rad Star Wars, takze hodnoceni je jasny.(14.1.2010)

 • MiniMinion
  *****

  Kdo neviděl, jakoby nežil. Nen tu moc co říct, a to, co by se říct dalo, už řečeno bylo, takže řekněme řeknu jen to, že když jsem to viděl, říkal jsem si... No, ani jsem toho moc neříkal, vlastně jsem se soustavně smál. Mimochodem na YouTube můžete najít obsáhlý seznam epizod Robot Chicken: Star Wars...(27.12.2015)

 • Godhaj
  **

  ,,And then afterwards I shall eat puding.“ První ze třetice loutkových parodií na Hvězdné války se úplně nepovedla. Opravdu podařených vtípků se nachází jen málo, převažují spíš nudné a natahované gagy až do trapnosti. Muzikálové číslo, dlouhatánské telefonní rozhovory Dartha Sidiuse, stavba Hvězdy smrti a parodie s G. Bushem mě nechaly úplně chladným. Kratší ale údernější scénky by podle mě byly lepší volbou. Nebo možná parodie celého konkrétního dílu by působila mnohem lépe než tento nesourodý slepenec. Také loutky nevypadaly úplně dobře, mnohem více se mi líbila animovaná parodie od tvůrců seriálu Family guy.(22.7.2013)

 • C0r0ner
  *****

  Že je v seriálu spousta sraček, tak ve třech krátkých filmech o Star Wars nejsou žádné. Celou dobu je to přehlídka geniální parodie na nejslavnější filmovou sérii všech dob, která na diváka valí jeden skvělý vtip za druhým. Samozřejmě se počítá se znalostí originálu, ale ten snad viděl každý. Absolutní vrchol je Imperátor na eskalátoru. 100%(16.12.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace