poster

Robot Chicken: Star Wars (TV film)

Animovaný / Krátkometrážní

USA, 2007, 30 min

 • Godhaj
  **

  ,,And then afterwards I shall eat puding.“ První ze třetice loutkových parodií na Hvězdné války se úplně nepovedla. Opravdu podařených vtípků se nachází jen málo, převažují spíš nudné a natahované gagy až do trapnosti. Muzikálové číslo, dlouhatánské telefonní rozhovory Dartha Sidiuse, stavba Hvězdy smrti a parodie s G. Bushem mě nechaly úplně chladným. Kratší ale údernější scénky by podle mě byly lepší volbou. Nebo možná parodie celého konkrétního dílu by působila mnohem lépe než tento nesourodý slepenec. Také loutky nevypadaly úplně dobře, mnohem více se mi líbila animovaná parodie od tvůrců seriálu Family guy.(22.7.2013)

 • B!shop
  ****

  No k tomu neni moc co psat, tenhle special ma misto obvyklejch 10 minut tricet, jsou tu vybrany jak scenky na tema Star Wars, ktery se objevily uz v nejakejch dilech serialu, tak scenky novy, nektery fory uz sice byly provareny stokrat ve stovkach filmu, ale vetsinou tvurci pridou s necim zajimavym a udrzuje si to vysokej standart druhy serie, plus mam rad Star Wars, takze hodnoceni je jasny.(14.1.2010)

 • Terva
  *****

  CITÁT - Jména i podoby celebrit jsou použity pro potřeby parodie. ....ne tak dávno v Galaxii, ne tak daleko od......... Myslel jsem, že můj nejtemnější Sith dokáže uhlídat pitomou díru dva metry čtverečný!!!!!!!!! Samá hláška, supr parodie, trochu ironie, trochu krve - já se bavil. CITÁT - óóóó Bože můj, to je George Lucas!!!!!!....... A Impérium nakonec porazí Ewoci......-konec.(22.7.2014)

 • MiniMinion
  *****

  Kdo neviděl, jakoby nežil. Nen tu moc co říct, a to, co by se říct dalo, už řečeno bylo, takže řekněme řeknu jen to, že když jsem to viděl, říkal jsem si... No, ani jsem toho moc neříkal, vlastně jsem se soustavně smál. Mimochodem na YouTube můžete najít obsáhlý seznam epizod Robot Chicken: Star Wars...(27.12.2015)

 • hroubek
  ****

  Teď už se v klidu můžu kouknout na nový film o Lincolnovi, jelikož vím, že když přešel k Temné straně síly, tak si tu kulku do hlavy zasloužil.Ale teď vážně skeče na téma Star Wars jsou hodně dobré přesto některé Vám sednou více než ty druhé.Některé jsou zbytečně trochu delší.Jinak suprová podívaná pro všechny fanboys Star Wars.(6.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace