poster

Robot Chicken: Star Wars (TV film)

Animovaný / Krátkometrážní

USA, 2007, 30 min

 • C0r0ner
  *****

  Že je v seriálu spousta sraček, tak ve třech krátkých filmech o Star Wars nejsou žádné. Celou dobu je to přehlídka geniální parodie na nejslavnější filmovou sérii všech dob, která na diváka valí jeden skvělý vtip za druhým. Samozřejmě se počítá se znalostí originálu, ale ten snad viděl každý. Absolutní vrchol je Imperátor na eskalátoru. 100%(16.12.2016)

 • Godhaj
  **

  ,,And then afterwards I shall eat puding.“ První ze třetice loutkových parodií na Hvězdné války se úplně nepovedla. Opravdu podařených vtípků se nachází jen málo, převažují spíš nudné a natahované gagy až do trapnosti. Muzikálové číslo, dlouhatánské telefonní rozhovory Dartha Sidiuse, stavba Hvězdy smrti a parodie s G. Bushem mě nechaly úplně chladným. Kratší ale údernější scénky by podle mě byly lepší volbou. Nebo možná parodie celého konkrétního dílu by působila mnohem lépe než tento nesourodý slepenec. Také loutky nevypadaly úplně dobře, mnohem více se mi líbila animovaná parodie od tvůrců seriálu Family guy.(22.7.2013)

 • MiniMinion
  *****

  Kdo neviděl, jakoby nežil. Nen tu moc co říct, a to, co by se říct dalo, už řečeno bylo, takže řekněme řeknu jen to, že když jsem to viděl, říkal jsem si... No, ani jsem toho moc neříkal, vlastně jsem se soustavně smál. Mimochodem na YouTube můžete najít obsáhlý seznam epizod Robot Chicken: Star Wars...(27.12.2015)

 • bartias
  ****

  Parodický, satirický, loutkový, komediální seriál Robot Chicken si nebere servítky. Díky tomu je originální a milují ho příznivci i odpůrci toho či onoho popkulturního fenoménu. Star Wars je věčné téma a Seth Green se do nich poprvé, ale určitě ne naposled, pouští s vášní oddaného fanouška i s dobře nabroušeným ostrovtipem.(12.11.2011)

 • Terva
  *****

  CITÁT - Jména i podoby celebrit jsou použity pro potřeby parodie. ....ne tak dávno v Galaxii, ne tak daleko od......... Myslel jsem, že můj nejtemnější Sith dokáže uhlídat pitomou díru dva metry čtverečný!!!!!!!!! Samá hláška, supr parodie, trochu ironie, trochu krve - já se bavil. CITÁT - óóóó Bože můj, to je George Lucas!!!!!!....... A Impérium nakonec porazí Ewoci......-konec.(22.7.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace