Ztraceni v hlubinách (TV film)

• Česko

Kráter pod městem

• Německo

Der Abgrund - Eine Stadt stürzt ein

Priepasť: Mesto v ohrození

Thriller / Katastrofický

Německo, 2008, 97 min

Další film o tom, jak jedna osoba stojí proti všem a nikdo jí nevěří, protože přišla se šíleným objevem, který by mohl mít za následek strašnou katastrofu. Pak se najdou další odvážlivci, kteří jí pomohou.(25.6.2010)

• Arkos

Německý film, který měl být nejspíše katastrofický a možná trochu i thriller, ale to se mu moc nepovedlo. Je to typický televizní film s malým rozpočtem, naivním příběhem a absolutně bez kouska napětí. Jednou se to dá vydržet, ale to je vše.(17.7.2009)

• MickeyStuma

Televizní snímek nevymykající se zavedené avšak už poněkud omšelé šablony. Opět někdo přijde na blížící se katastrofu a opět tomu nikdo nevěří. Tvůrci si toho zřejmě byli vědomi a tak do děje zakomponovali roušku detektivního žánru. Značná televiznost je nepřehlédnutelná a takže po výpravné stránce nelze hledat nic vyjímečného. Na televizi tedy vcelku přijatelné, ale jinak není vůbec o co stát.(13.12.2015)

• BLStryker

Na německou televizní tvorbu se kvůli její "kvalitě" zásadně nedívám. Protože mám ale rád katastrofické filmy nebo alespoň filmy říznuté nějakým nebezpečím, udělal jsem pro jednou výjimku. Jaké bylo mé překvapení - Kráter pod městem je nejlepší drama jaké jsem kdy viděl... kecam :-) Ale tak jo, jednou se to dalo celkem bez újmy shlédnout. Efekty byly spíše úsměvné, ale ta podzemní část ušla a ještě byla zpestřena menším dramatem v podobě přítomnosti vraha a problémů z toho vyplývajících.(2.8.2011)

35% ? Tak to isto má väčšiu úroveň ako je to ohodnotené. Zrejme niekto hodnotil aj krajinu pôvodu: omega_SK odpad! viď jeho komentár. Je jasné, že film bol obmedzený rozpočtom a realita miestami absentuje, ale ináč je to priemerný film s dejom minimálne na jedno pozretie.(8.9.2012)