poster

Ztraceni v hlubinách (TV film)

 • Česko

  Kráter pod městem

 • Německo

  Der Abgrund - Eine Stadt stürzt ein

 • Slovensko

  Priepasť: Mesto v ohrození

Thriller / Katastrofický

Německo, 2008, 97 min

 • MickeyStuma
  **

  Televizní snímek nevymykající se zavedené avšak už poněkud omšelé šablony. Opět někdo přijde na blížící se katastrofu a opět tomu nikdo nevěří. Tvůrci si toho zřejmě byli vědomi a tak do děje zakomponovali roušku detektivního žánru. Značná televiznost je nepřehlédnutelná a takže po výpravné stránce nelze hledat nic vyjímečného. Na televizi tedy vcelku přijatelné, ale jinak není vůbec o co stát.(13.12.2015)

 • BLStryker
  **

  Na německou televizní tvorbu se kvůli její "kvalitě" zásadně nedívám. Protože mám ale rád katastrofické filmy nebo alespoň filmy říznuté nějakým nebezpečím, udělal jsem pro jednou výjimku. Jaké bylo mé překvapení - Kráter pod městem je nejlepší drama jaké jsem kdy viděl... kecam :-) Ale tak jo, jednou se to dalo celkem bez újmy shlédnout. Efekty byly spíše úsměvné, ale ta podzemní část ušla a ještě byla zpestřena menším dramatem v podobě přítomnosti vraha a problémů z toho vyplývajících.(2.8.2011)

 • blackrain
  ***

  Další film o tom, jak jedna osoba stojí proti všem a nikdo jí nevěří, protože přišla se šíleným objevem, který by mohl mít za následek strašnou katastrofu. Pak se najdou další odvážlivci, kteří jí pomohou.(25.6.2010)

 • kaposlav
  ***

  35% ? Tak to isto má väčšiu úroveň ako je to ohodnotené. Zrejme niekto hodnotil aj krajinu pôvodu: omega_SK odpad! viď jeho komentár. Je jasné, že film bol obmedzený rozpočtom a realita miestami absentuje, ale ináč je to priemerný film s dejom minimálne na jedno pozretie.(8.9.2012)

 • Arkos
  **

  Německý film, který měl být nejspíše katastrofický a možná trochu i thriller, ale to se mu moc nepovedlo. Je to typický televizní film s malým rozpočtem, naivním příběhem a absolutně bez kouska napětí. Jednou se to dá vydržet, ale to je vše.(17.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace