Jackass: Volume 3

Komedie

USA, 2002, 77 min

Knate Gwaltney

Další slušný nářez. Co bych vypíchnul, tak kadibudka byla suprová. Nechápu proč ještě mezi olympijské hry nebyl zařazen Spermaton. Johnnyho přibližování k lidem a pak ten jeho ksicht když od nich odcházel, jako by se nic nestalo a některé šoufky na lidi byly dost brutální. Dostal jsem chuť na vaječnou omeletu :D(15.9.2011)

Šílenost, tohle slovo je podle mě vystihující pod pojmem Jackass! Šílené kousky u kterých zůstává rozum stát velmi (mě teda rozhodně) pobavili. Je to taková malinko hardcore zábava, ale rozhodně neurazila, ba naopak hodně pobavila.(22.3.2013)

Možná lepší než volume 2 ale Jackass už mě prostě nemuže zklamat. Opět jsem se nasmál a to mi stačí. Knoxvilla a jeho bandu jsem si hodně oblibil škoda že už možná nic nenatočí. :((27.5.2012)

Opět povedená show těchhle bláznu no asi bych nezkoušel vše ale já se zasmál.(28.9.2018)

• Frajer42

Slabé. * za scénky s důchodci :).(5.1.2011)

• Radiq

Sestřih třetí série, takže hodnotím stejně. Neni tam nic navíc, spíš namíň...(21.11.2013)

• moviefilm

Let´s just be honest:Toto je ten najnechutnejší film, ktorý som v živote videl. Najväčší brak kinematografie. Pri jeho sledovaní ma asi štyrikrát naplo a zasmial som sa iba dvakrát (pri scéne na golfom ihrisku a pri scéne s chemikáliou). Toto nie je komédia, ale najnechutnejšia dráma, ak nie vôbec horor. Film viac na zaplakanie, ako na zabavenie...(6.9.2010)

Určitě jde o slabší článek celého komplexu Jackass, i tak však zaručení zábavy.(14.5.2011)

O něco slabší než regulérní díly. Je vidět, že v těchhle výplních mezi filmy použil Tremaine "odpadový" materiál, který Jackass natočili. I když je to vlastně to nejslabší, pořád ještě je to velmi dobrá zábava, která sice nedosahuje běžné geniality, ale nenáročného diváka nejednou přiměje k dementnímu smíchu. 70%(13.10.2016)

Další várka videí, skeču, držkopádů. Komu nestačilo pár filmů nalezne potěšení zde.(14.1.2010)

• ghatos

Hodně slabé. 30%.(23.12.2010)

• Paity

Další díl přehlídky nechutností, oplzlostí a nesmyslů, které se dají dělat kdekoli a načemkoli. Pro mě hnus a nic jiného, rozhodně nic originálního.(11.12.2012)

Slabé 3.Nijak extra jsem se nezasmál.Ale nejlepší byla hláška při omeletě"Vaření je taková radost" :-)(2.11.2010)

Klasika s vyblitou omeletou.(30.1.2010)

Milovat/nenávidět?! rada zní: "vypnout mozek a milovat"! :)(8.6.2011)

I když je to pořád docela slabý, tak ze všech volume rozhodně ten nejpovedenější.(13.1.2011)

• Brano

Nudné, nechutné, nezmyselné. Ani jedna vtipná scéna. Opäť len strata času. /5%/(11.10.2015)

• JihadJoe

Tyhle blázny mám docelá rád, užívaj si život a maj z něho srnadu, ale vol3 je děsná slabota.(2.6.2011)

Zatiaľ najslabší Volume,a celkovo aj jackass, niektoré scénky však pobavili, ale bolo ich žalostne málo . Tie prvé diely sú o triedu lepšie. Škoda. 3*(9.7.2018)

Stále stejný zhovadilý humor, nicméně je to tak trochu pořád dokola. Hoďme někoho do trubky a válejme ho z kopce. A blitková omelete hnus nad hnus.(1.1.2010)

<< předchozí 1 2