poster

Potlesk

 • Dánsko

  Applaus

 • anglický

  Applause

Drama

Dánsko, 2009, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • emma53
  ****

  V divadle měla Thea velké a obtížné role, za které se jí dostávalo zaslouženého applausu. Ale ta její soukromá role v reálu byla daleko důležitější a pro Theu o to těžší, protože bojovala se svým vnitřním démonem, kterým byla závislost na alkoholu. Je to depresivní sonda do jejího nitra a velmi oceňuji tvůrce za výběr herečky Papriky Sten do této dost náročné role, protože se de facto nehnula ze záběru kamery a přenést její emoce na nás, diváky pro ní muselo být obtížné. Ale byla vynikající a z tohoto filmu si jí určitě vtisknu do paměti. Doufám jen, že mi tam nezůstane jako alkoholička. Nakonec i ta mírná roztříštěnost příběhu byla na místě, vždyť takový byl i život They. Souhlasím s důležitou poznámkou uživatele misterz v souvislosti její (They) role ve hře Kdo se bojí Virginie Wolfové.(21.12.2015)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $505,623(31.8.2010)

 • misterz
  ****

  Aj slávna hviezda môže mať svoje veľké problémy, ktoré nedokáže riešiť. Konkrétne v tomto prípade je to alkohol. Hlavná hrdinka sa tu dostáva do situácie, kedy stvárnenie jej divadelnej postavy z hry Kto sa bojí Virginie Woolfovej? prechádza a z časti sa zrkadlí aj v jej reálnom živote. Človeku to docvakne hlavne na záver snímku. Preto si myslím, že na lepšie vychutnanie si filmu je treba najskôr pozrieť uvedenú hru. Už len samotný majstrovský výkon Papriky Steen stačí na nadpriemerné hodnotenie snímku, rozhodne z toho čo som od nej videl tu bola po hereckej stránke najlepšia, priam bohyňa, všetko tu stojí a padá na nej a viete čo?.... Zvládla to na jednotku, od smiechu cez plač a to všetko až do poslednej emócie. Menšie výhrady mám iba k pár technickým prostriedkom - miestami sa mi nepáčila kamera, na môj vkus až príliš presvietené a mohla byť aj trochu výraznejšia hudba. Asi by bolo lepšie, keby si aj tento snímok Paprika odrežírovala sama... nevadí, aj tak fantastický zážitok. 80/100(21.12.2015)

 • Houdini

  Křišťálový glóbus - výběr(2.7.2009)

 • Eodeon
  ****

  jsem si jistý, že John Cassavetes a Gena Rowlands by byli velmi poctěni.(29.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace