Jestli se rozzlobíme, budeme zlí

• Česko

Jestliže se rozzlobíme...

• Itálie

...Altrimenti ci arrabbiamo

• Španělsko

Y si no, nos enfadamos

Watch Out, We're Mad

Ak sa nahneváme, budeme zlí

Komedie / Akční

Itálie / Španělsko, 1974, 101 min

Uno dos tres, Lalalala la la, lalalala la la., bm brm brlllllll bm brm brllllll.........hm........ HA!!!!!! Kdo by neznal nápěv sboru společně s bassbarytonem Budem, jako by snad ani nemohl existovat. Tento film, je rozhodně tou nejlepší show, kterou tito dva pánové kdy natočili. Skvěle rozehraný příběh, maestro Paganini, nadupaná autíčka, ještě silnější mašinky, hlášek k prasknutí a v neposlední řadě bitky, které málokoho nechají bez úsměvu. A k tomu ústřední píseň Dune Buggy, která baví do dnes. Děkuji za přečtení a já odcházím na teplé párky a studené pivo.(20.1.2013)

O tomhle filmu, než jsem se na něj šel dívat v televizi, mi vyprávěla moje mamka, že když na něm byli za komunistů v kině, tak se ještě druhý den popadali za břicha. A popravdě řečeno musím uznat, že za komunistů to muselo být něco neobvyklého a absolutní vrchol jednoduchého humoru. Na mě to nezapůsobilo jako na moji mamku, ale měl jsem z toho naprosto vynikající pocit a bavil jsem se na jedničku(ostatně jak jinak by jste se chtěli s touhle dvojkou taky bavit?)....(29.9.2007)

Také facky ako rozdávali Bud Spencer a Terence Hill sú v dejinách kinematografie jedinečné. Títo dvaja talianski borci sa objavili vo viacerých filmoch, v ktorých stvárnili sympatických týpkov, čo sa nevyhnú žiadnej fyzickej konfrontácii. Vytvorili jednu z najpopulárnejších filmových dvojíc. Robusný frfľoš Bud Spencer a blonďavý fešák Terence Hill. Kto by ich nepoznal? Snímok "Ak sa nahneváme, budeme zlí", ktorý v roku 1974 natočil režisér Marcello Fondato, patrí medzi ich najlepšie, najzábavnejšie a najznámejšie filmy. ***(20.1.2017)

"Proste Paganini. Ale - solit - treba" - A duo Spencer -- Hill dosiahlo po prvykrat dokonalost. Scenar nie je nic extra, ale to si tato dvojica vynahradzuje fackovackami, akcnymi scenami, hudbou a hlaskami, ktore stihli zludoviet. Plus k tomu hlaskujuci Donald Pleasence /The Great Escape, You Only live Twice/ a manuel De Blas ako Paganini/. V pripade filmovej postavy menom Paganini ide evidentne o inspiraciu postavou talianskeho huslistu Niccolo Paganiniho /27. oktober 1782 - 27. maj 1840/. To tu ale nepatri. Perfektna oddychovka po tazkom namahavom dni, a skutocna zabava na rozdiel od sucasnych hroz, co sa tocia teraz .... 100 %(27.1.2013)

Skvělá italská komedie s nezapomenutelnou dvojicí Terence Hill a Bud Spencer. Poprvé jsem to viděl když mi mohlo být asi tak 5. Vždy když se nudím, tak většinou sáhnu po tomto DVD a nikdy me to nenudí. U většinuy scén třeba jako když jedí párky a pijí pivo v baru a nebo třeba při scéně s motorkama se směju jako kdyby mi bylo zase 5 let. I kvůli soundtracku dávám 5 *..(18.8.2010)

• - Jednu z ústředních skladeb “Dune Buggy“ napsal S. Duncan Smith a text Marcello Fondato. Zpěv poté obstarali italští hudebníci – bratři Guido a Maurizio de Angelis, též známí jako Oliver Onions. (Stocki)

• - Ve scéně, kdy Kid (Terence Hill) skáče s motorkou přes jezírko, má na hlavně helmu. Ihned v další scéně má však na hlavě opět svou čepici. (civrss)

• - Exteriéry v okolí restaurace mafiánů, kde se odehrálo několik honiček, byly natočeny v Římě. Záběry z lunaparku a dálnice byly pořízeny na okraji Madridu. (korbitch22)