Circus of Horrors

Horor

Velká Británie, 1960, 88 min

Pokud je vám Dr. Schuler alias Anton Diffring poněkud známý, pak jste nejspíš viděli Fahrenheit 451 anebo jeho SS-Standartenführera Kramera ve slavném Where Eagles Dare - Kam orli nelétají. Circus of Horrors není zase až tak dobrý film, dnešními měřítky bráno by pochopitelně jako horor neobstál, ve své době ale stačilo jen ukázat krev, aby žánr byl naplněn. Circus of Horrors je na druhou stranu ale film, který má chytrý scénář, a taky v hlavní roli charismatického Antona Diffringa, který v roli šíleného/geniálního lékaře doslova září. Když se k tomu přidá nadprůměrný počet opravdu pohledných žen a zaujetí a libost pro filmy této doby, můžete se s hodnocením dostati i poměrně vysoko.___ Z mého pohledu žurnalisty je zajímavá také zmínka o yellow journalism, kterou Dr. Schuler ohodnotí s pohrdáním.___V neposlední řadě se mi moc líbila hudba.(21.10.2008)

• Campbell

Spíše bych řekl kriminálka která stojí za vidění jen díky posledním minutám. Konec je zjímavej a scéna pádu z lana je celkem silná ale celkově jsem se děsně nudil a některé scény byly extrémně natahované.herci ušly a Pleasenceho jsem málem nepoznal. Ale jak říkám celkově pro mě nic moc. Ale své fanoušky si to určitě najde.(3.12.2013)