Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Komedie vypráví o romantické tetičce (Z. Hadrbolcová), která náruživě miluje staré české filmy a své životní problémy a starosti se snaží řešit podle jejich vzoru. Žije se svým synovcem (J. Čenský) ve staré chátrající vile, která je jejím jediným majetkem. Finanční prostředky na opravu si chce opatřit výhodným sňatkem na inzerát. Rozhoduje se mezi dvěma nápadníky, jejichž úmysly však nejsou nezištné… (Česká televize)

(více)

Recenze (5)

Amonasr 

všechny recenze uživatele

Slátanina, jaká se hned tak nevidí. Kromě Hadrbolcové, která se na scénáři sama podílela, se nechytal ani žádný z herců, jak z takové nebetyčné kraviny byli asi sami zaskočeni. Jednu hvězdičku dávám jen za nápad s ukázkami z prvorepublikových filmů. Nic dalšího alespoň trošku stravitelného se už bohužel najít nedalo. ()

rasistik 

všechny recenze uživatele

Neobyčajne nudná a zmätená zlátanina príliš poprepletaných dejových liniek a nešťastne podaných paródií a odkazov na staré filmy (alebo lepšie povedané, len na jeden starý film). ()

Reklama

Marthos 

všechny recenze uživatele

Náramná volovinka. Zdena Hadrbolcová je v roli tetinky, která miluje pamětnické filmy, má starobylou vilku v Černošicích a synovce odborným asistentem na technice, roztomilá, ale odfláknutý scénář i režie poslaly celý ten nemožný příběh do kopru. ()

Hellraiser12 

všechny recenze uživatele

Chápu, je to trochu blbost ale člověk se aspoň zasměje ne? Nejlepší byli Andrlová s Čenským ožralí skoro jak dánové a když se následně druhý jmenovaný zamotal doma na schodech jak Biden na cestě do Air Force One a pak ještě scéna s jednou kedlubnou v obchodu s potravinami. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama