The Trotsky

(festivalový název)

Komedie

Kanada, 2009, 120 min

• decouble

Jestli je tohle ukázka typického kanadského humoru, tak hlasuju pro návrat Terrenca a Philipa na plátna. Kanaďani se tady profilujou jako tak moc milej národ, že vykreslej sladce i příběh sedmnáctiletýho cvoka, který chce zopakovat ruskou revoluci. Namísto toho, aby si z jeho bláznovství (a potažmo ruských revolučních motivů) dělali srandu nebo jeho myšlenky zpochybňovali, tak mu fandí, dyť je to jenom mladej ňouma.(18.1.2018)

Pro mě celkem nuda, jediný o co se tu pořádně jedná je to, že Jay Baruchel si myslí, že je reinkarnovanej Trotsky a musí žít přesně podle něho a dělat totéž, co dělal Trotsky ve stejným věku, takže je to tu akorát furt samá revoluce, v továrně, ve škole, samý revolucionářský projevy a kecy, do toho musí sbalit o 9 let starší ženu se jménem Alexandra a tak podobně a až na pár výjimek mě to moc nebavio.(9.10.2010)

Jo! Tenhle film udělali pro mě :D Úžasně jsem se pobavil, nasmál, i nadchnul a prostě... Jo, to jsem potřeboval. Nemám k tomu moc co více říct, to se musí vidět, ale chápu, že to není pro každého... skvělý soundtrack, hlášky, celkem i herci... Líbí se mi to. Viva la revolution... a mimochodem, jedna z nejlepším políbacích reakcích, co jsem kdy viděl :D "Sorry, still gay."(26.8.2015)

Já teda určitě nejsem žádný vyznavač nezávislých filmů, ale zde jsem výběrem filmu určitě zklamán nebyl. Dobré zpracování zajímavého námětu a netradiční film, který se mi zřejmě trefil do nálady, proto mu dám čtyři hvězdičky, i když to bude spoustě ostatních uživatelů připadat příliš. Ale co, Viva la revolution!(22.7.2011)

děj který je tak trochu revolucionářský v podobě mladíka, který si snad myslí, že je převtělený do diktátora Trotskýho, tento herec je mi dost nesympatický, takže ani tuto roli jsem v jeho podání nebrala vážně, nebyl to nudný film, ale taky nic nového, aby mě tento film musel zůstat v paměti, Je pravda, že ve filmu jsou neustále omýlány věty odbory, jak v práci, tak ve škole, atd, je to celé takové podivné, bohužel jsem herci neuvěřila v co sám věřil, a to je myslím docela průser, chudák, on si tu roli tak užíval, ale žádná zpětná vazba do mě nepronikla.(12.3.2011)