Ktosi je za dverami

(pořad)
  • Československo Ktosi je za dverami (více)

Zábavno-hudobný program Milana Lasicu a Júliusa Satinského. (oficiální text distributora)

tron

„Pod sprchou nahá, vo vani nahá, u doktora nahá, tie herečky sú samá sodoma Gomora.“ Televízna slovenská klasika zábavných programov so zaujímavou atmosférou, originálnymi pesničkami Jaroslava Filipa a výbornými scenármi/výkonmi vždy improvizačne naladeného dua Lasica/Satinský. ()

TeeAge

Vydarený pokus o zavedenie hudobne naladených relácii do socialistickej televízie, s prekvapivo slobodným duchom. Tá komótnosť L+S mi však vždy trošku vadila. ()

NinadeL

Sice teprve pomalu objevuju humor dvojice Milan Lasica / Július Satinský, doplňuju si vzdělání k oblíbené participaci obou osobností na českém filmu... A v podstatě si velice vážím toho, že je nemám společně okoukané a tak se skutečně velice dobře bavím. Čili, vážení přátelé, ano. ()

MM_Ramone

Milan Lasica a Július Satinský budú navždy patriť medzi elitu slovenských humoristov. Ich intelignetný humor bol v časoch komunistickej totality plný uštipačných inotajov a dvojzmyselných narážok, ktoré často krát nepostrehli ani duševne obmedzení cenzori. Relácia "Ktosi je za dverami" je jedným z najvýraznejších počinov tejto sympatickej dvojice. Zdarne ich vystúpenia doplňoval aj Jaro Filip so svojimi satirickými pesničkami. *** ()

LiVentura

Možná jeden z nejlepších slovenských zábavných pořadů tehdejších dob. Lasica a Satinský holt velcí kumštýři humoru. :-))) ()

Aky

Špičková část slovenského a někdy česko - slovenského humoru. Dnes už místy bohužel přece jen nahlodaná zoubkem času. ()

Snorlax

Inteligentní humor pokračovatelů Osvobozeného divadla, Semaforu a předchůdců Radošinského naivného divadla. ()

Smok

Dnes už kultová relácia s kopou hlášok, ktoré doslova zľudoveli. Inteligentný humor týchto dvoch pánov je prudko jedlý. ()

nascendi

Čaká ma dodatočné ospravedlnenie sa, že som aj ja podľahol zvrátenosti hodnotiť a komentovať v ČSFD aj niečo iné ako celovečerné hrané filmy. Pri tomto trende sa o nejaký čas dočkáme komentára: "Dnes jsou rohlíčky obzvlášť dobře propečené." Ale späť k L+S a ich nezabudnuteľnému programu. V Československu bolo niekoľko vynikajúcich komických dvojíc a L+S boli nepochybne jednou z nich. Originalita, vynaliezavosť, nevyhnutná komplementárnosť, výborná hudobná zložka, do ktorej sa obaja aktívne zapájali a mnoho ďalšieho je dôvodom, že program Ktosi je za dverami bol niečím, čo v období normalizácie pôsobilo na nás, ako zázrak a ani pri občasnom reprízovaní nemá človek pocit, že sa pozerá na výtvor, ktorému tiahne na štyridsiatku. ()

marhoul

Laskavý humor dua Lasica a Satinský je jakousi alternativou české dvojice Svěrák a Smoljak. Inteligentní a velice vtipné pojetí činí z tohoto fousatého pořadu krásný klenot, který neztrácí na nikterak na kráse, ani téměř po 40ti letech. Pan Július Satinský na kulturní scéně velmi chýbí! ()

anderson

Ja žiaden strach nemám. Tento štýl humoru nepochopia iba ľudia bez zmyslu pre humor. Diel s KRAJÍČKOM a HLAVÁČKOM plus "dabing BUDEMBRÚKOFCOV" boli najlepšie. (14.7.2009) ()

BigDeal

Jediná (pol)hviezdička chýba len kvôli tomu, že prítomnosť niektorých hosťov programu podľa mňa skôr škodila, ako pomáhala. Oveľa viac som sa smial na scénkach Lasica- Satinský, ako na rozhovoroch s "celebritami" (česť výnimkám). Inak mi ale tento typ humoru vyhovuje rovnako (zopár scén už skultovelo- vynálezy, ktoré predbehli svoju dobu, podávanie prvej pomoci, Jánošík, dojenie,...), ako aj vtipné piesne s myšlienkou od Filipa. ()