Riziková laboratoř (TV pořad)

Smash Lab

Reality-TV

USA / Velká Británie, 2007, 45 min

Chuck Messer

Někdy mají opravdu hodně dobré nápady, ale někdy řeší samé pi*oviny.(2.10.2009)

dost slaby odvar z Mythbusters (i kdyz se nesnazi vyvracet myty ale spis prichazet s necim novym), celkove dost nuda, sedi protagoniste, * navic za Dianne na kterou jedinou se da koukat :-)(29.1.2010)

• Ydrosten

Nemám tušení proč tenhle seriál vůbec vznikl. V 90% řeší problémy na které existuje daleko jednodušší řešení než se kterým přijdou. Nápady jsou nepraktické - těžko někoho přesvědčíte aby v případě katastrofy na moři , dobrovolně vlezl do ocelového válce aby se sožitým zařízením kterému málokdo rozumí , prořezal skrz trup lodi , a navíc doufal že tato strana / místo není už dávno pod vodou. /-/ Nesmyslné - už vidím řidiče aut , jak jezdí s 5 metrovou tyčkou na přední masce auta aby zabránily devastaci motoru při čelní srážce. /-/ Nebo nepraktické - když chcete skočit z xy metrů do vody , je lepší když napřed do vody hodíte asi 500 ložiskových kuliček , které rozvíří mírně vodu a vy dopadnete měkčeji - kdo by proboha sebou tahal 10 kilo ložisek , pro případ že by náhodou spadl do vody z větší výšky ? /-/ A nakonec stupidní - když nacpete do auta 45 kg výbušnin a sledujete co se stane z domem u kterého je auto zaparkované, určitě vás dokonale ohromí že půl baráku spadne ( fakt vypadaly překvapeně ) A navíc mi ani jeden z účinkujících není sympatický - z každého problému dělají 100x větší hrozbu než ve skutečnosti představuje a ještě se u toho tváří jak inženýři v NASA když stavěly raketoplán. 1 * a to z milosti.(23.5.2012)