The Worst Horror Movie Ever Made

Režie:

Bill Zebub

Kerri Taylor

Campbell

Antfarm dickhole, Zombiechrist, frankenstein the rapist.... To jsou filmy kterým jsem dal odpad už jenom za to že na tom nebyla ani jedna sebelepší sekunda. Ale proč tomuhle dávám 5*? Hlavně proto že jsem zjistil že Bill Zebub není normální člověk, protože natočit něco tak absurdního, perverzního, lacinýho a debilního chce značnou dávku demence. Tohle je neuvěřitelně slizkej film kterej doporučuju při značné opilosti. tenhle film nemá příběh, sice se tvářé jako že má ale chodí se sem od scény ke scéně a každá další scéna je víc a více debilní. Kde jinde uvidíte nahatýho počítačovýho skřeta s erekcí jak mu z péra vylétává Zombievosa(ano čtete dobře), kde jinde uvidíte pedofila co žere dětský hovno a pak se nechá kojit od ženský a zakončíto francouzákem? Nebo kde jinde uvidíte Ježíše masturbovat díky díře v ruce? Tohle je prostě šílenost a já si při sledování připadal strašně divně, a hlavně jsem byl trošku připitej. Ale název filmu odpovídá. Já dávám 5* díky tomu jaká neskutečná prdel to byla. ()