Deeks je zatčený pro podezření z vraždy svého bývalého parťáka Doylea, se kterým sloužil ještě během svého působení u policejního sboru. Doyle byl známý tím, že bil prostitutky a také svým zapojením do obchodu s drogami společně se svým původním parťákem Steadmanem. Doyle a Steadmen byli proto vyšetřováni detektivem Quinnem z vnitřního oddělení a jako tým rozděleni. Doyleovi pak jako nový parťák byl přidělen Deeks. Tým vyšetřovatelů z NCIS se snaží udělat maximum, aby našel skutečného vraha a aby se podařilo Deekse dostat z vazby. Situaci samozřejmě nejvíce prožívají Kensi a Deeksova matka. Callen a Hanna zjišťují, že Quinn při vyšetřování ukradl zabavené Doyleovi a Steadmanovi peníze a pak se po něm slehla zem. Callen s Hannou navštěvují jeho právničku Monicu Leeovou, která jim však řekne, že netuší, kde se Quinn nachází. Callen a Hanna se rovněž setkávají s bývalou prostitutkou Tiffany, který byla Deeksovou informátorkou. Deeksovi se podaří utéct z vazby a vydává se za Monicou. Zde jeho a Monicu překvapí Steadman, který po nich chce lup, který jim ukradl Quinn. Namísto však přijíždí Callen a zbytek týmu a Steadmana zatýká. Jen Hetty a Deeks vědí, že Deeks skutečně zabil Doylea proto, že ubližoval Tiffany. Quinn se ve skutečnosti nachází uvězněný ve věznici s menší ostrahou, kam ho Hetty nechala poslat za informace. (TV Prima)