Vlastní cestou

The Con Artist

Komedie

Kanada, 2010, 84 min

• Olík

Příběh špičkového zloděje aut a nadějného nekonvenčního umělce v jednom (Rossif Sutherland), kterému v novému životu brání jeho bývalí zločinecký šéf. No jo, Kanada!!! Komedie ani náhodou! Spíš takové neslané, nemastné drama při kterém je Vám po první minutě všechno jasné. Překvapením jsou celkem sympatické herecké výkony v čele s do role se stoprocentně hodícím Rossifem Sutherlandem Sutherlandem, od Femme Fatale trochu zestárnuvší Rebeccou Romijn, bývalou modelkou Sarah Roemer a legendárním Donaldem Sutherlandem v roli zločinného kápa.(22.2.2011)

• lu-cinka

Od zacatku predvidatelny - kdo, s kym, co a jak. Na to, ze to je komedie jsem se teda moc nenasmala..(20.11.2010)

• mira.l

O čem že to bylo? Snad jediné dva zapamatovatelné nebo spíš vzpomínkyhodné elementy: Sarah Roemer a Rebecca Romijn.(1.1.2018)

• Pangi

Jednu * pro mně za odvahu a trpělivost dokoukat takovouhle megasračku...(18.3.2011)

• Black-star

Tohle že je komedie? Nějak mi ty fóry asi utekly. Hm co říct film nic moc, příběh ještě víc nic moc, ale celkově zas né taková hrůza.(15.7.2011)