Hung - Na velikosti záleží

USA, (2009–2011), 13 h 25 min (Minutáž: 23–43 min)

Thomas Jane, Jane Adams, Anne Heche, Eddie Jemison, Rebecca Creskoff, Gregg Henry, Alanna Ubach, Joshua Leonard, Arthur Darbinyan, Erick Avari, Lio Tipton (více)

Série(3) / Epizody(30)

Komediální seriál z produkce HBO představuje basketbalového kouče Raye Dreckera jehož stíhá jedno pohroma za druhou. Utekla mu žena, shořel mu dům a bojuje o to, aby se k němu vrátily děti…  Komediální seriál z produkce HBO vypráví o basketbalovém kouči Rayovi Dreckerovi, který se ocitl v krizové situaci a stíhá ho jedna rána za druhou. Někdejší středoškolská sportovní hvězda ztratila už dávno svůj věhlas, Ray je teď rozvedený trenér ve středním věku, bojuje o to, aby znovu získal do péče své děti, a vyhoří mu dům. Ve snaze získat nové místo se rozhodne využít svých nejlepších schopností a podnikne poslední pokus změnit svůj osud. Zoufalé časy si žádají zoufalé činy…V hlavních rolích Thomas Jane, Jane Adamsová, Anne Hecheová ad.
(HBO Europe)

anderson

ČESKOSLOVENSKÁ PAY-TV PREMIÉRA: HBO = 6.10.2009 - HBO dnes "vypľulo" nový seriál. Múdrejší budem po viacerých epizódach. - K deju: Pilotná epizóda nás oboznamuje s hlavnou postavou, stredoškolským telocvikárom, ktorý sarkastickými monológmi a poznámkami glosuje svoj život ako aj Ameriku v čase súčasnej tzv. hospodárskej krízy. Navyše, ako "vedlejšák" vykonáva "najstaršie remeslo". Dámy nepochybne ocenia úvodné "striptýzové" titulky. :-) (29.6.2009) Séria, ktorá ma chytila tak ako kedysi TRÁVA. Skvelá zábava a pritom nikdy neskĺzne k žumpovému typu humoru. (20.10.2009) ()

neoBlast

[První série] No musím uznat, že jsem byl dost překvapen. Produkce HBO, pikantní synopse... ale dostalo se mi velmi kultivovaného, pohodového, "rodinného" a neškodného seriálu o sexu, bez sexu (no dobře, skoro bez sexu). Thomas Jane do hlavní role gigola skvěle sedí a celé se to ubírá trochu jiným, ne tolik laciným, směrem než se dalo očekávat. 1. sezóna 70 % ()

pipapa odpad!

Fak sem, fak tam - nám=zbožní výrobě už je úplně jedno, co natočíme, neb zdegenerované obecenstvo to určitě sežere i s navijákem. Mně stačily tři epizody a dost! Snůška keců hlavně o fakování, ale s totálně cenzurovanou mužskou nahotou a cenzurovaným sexem samozřejmě! Odporný vyžilý pomuchlaný seladón v hauptroli je obklopený dalším obtížným "hmyzem" všeho druhu...Další ukázka USamerické žumpy pro prostinká hovádka, která v těchto výkalech nacházejí hodnoty, které tam nejsou. Fuj!!! ()

Dashiella

Po 2.sérii: Musím sa priznať, že najmä v prvej sérii boli časti, pri ktorých som sa smiala viac než na BBT napríklad. Štýl humoru, toľko sebairónie a absurdnosti v udržateľnej miere, aby ste jej uverili- toto ma dostalo. Skvelý charizmatický hlavný predstaviteľ ma prinútil trochu váhať, pre akého diváka je tento seriál presne určený , pretože sexu tam je hojne a nenávidím túto nálepku, ale prinútilo ma to myslieť na označenie "porno pre ženy" (tak sa často označuje aj True Blood, vlastne tiež produkcia HBO). Porovnávajú ho s Californication, ale podľa mňa je oveľa lepší. Mám totiž pocit, že Hung je nenútenejší a netvári že, že požral všetku múdrosť sveta (nemyslím len hlavná postava, ale celý seriál ako taký). V priebehu druhej série som však mala pocit akoby doslova zmenili žáner z slušnej dramedy na čistú drámu, ktorá do vás pressuje strašne veľa emócií a je stále veľmi napínavá. Myslím, že im to však skôr celé fungovalo predtým, lebo potrebujete prílivy a odlivy (napätie strieda úľava, odľahčenie) aby to všetko dohromady viac zapôsobilo. Jednoducho, trochu som postupom času a častí divácky "chladla" (možno aj preto, že som si dala všetkých 20 za sebou a skončila o 5 ráno...). Každopádne sa teším na tretiu sériu a zatiaľ hviezdičkujem 4. ()

Yahey

Na téma loosera, jehož jediným talentem, je jak zjistí, velké přirození, je to vlastně dost kultivované, neobscénní, přirozené a uvěřitelné. Začínající gigolo Ray prochází psychologickým vývojem ve vztahu k ženám, je nucen naučit se je vnímat a chápat. V tom mu pomáhá úplně obyčejná žena, šedá myška, která se chytla "svého snu" a která ho, mimochodem, pase. Oba dva ztracení lidičkové, s nimiž se snadno ztotožníme (a držíme jim palce), tak paradoxně díky této profesi nacházejí nejen z čeho žít, ale i důvod, proč žít. Vymaňují se (jako v Americké kráse) z osidel konformity ve prospěch svého snu, na který se leckdo může dívat skrz prsty. Námět obrací naruby klasická seriálová klišé (pasák a kurva v prohozených genderových rolích). V kontrastních pozicích proti nim vystupuje na Roye žárlící kouč z kurzu pro začínající milionáře a Rayova hysterická exmanželka. Roy je také nucen vyzkoušet si nejrůznější podoby mužské dokonalosti, aby naplnil ženské tužby. Humor lehce nahořklý životní zkušeností a ironií. Volný český překlad "Na velikosti záleží" je výstižný, je to opět obrácený stereotyp. ()

• V deviatej epizóde druhej série bije Tanya (Jane Adams) Horny Patty (Lauren Weedman) opaskom. V prvom zábere si ho dá dole zo šiat a je vidieť, že žiadny nemá. Keď sa kamera otočí, Tanya stále drží v ruke opasok, ale na šatách má už nasadený iný. (Fanita)
  • Anne Heche se vrátila k natáčení jenom 8 dní od narození jejího syna Atlasa. (newpage)
  • Thomas Jane (Ray Drecker) hrál již dříve mužského prostituta, a to ve filmu Hříšné noci (1997). (zuza99)

Zemřela herečka Anne Heche

Zemřela herečka Anne Heche