Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tento příběh vypráví o osudu čtyř vysokoškolských studentů, kteří se vydají zkoumat Ozarské hory. V horách však přichází do styku s geneticky zdegenerovanými tvory, jež jsou potomky místních lidí, kteří žili v jeskyních. Začíná zběsilý boj o přežití proti teritoriálním mutantům. (Chatterer)

Recenze (36)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Stupidní chování naší čtveřice teenagerů stojí za pousmání již po prvních minutách, protože jde o klasickou sbírku primitivů s velmi malým IQ ( to mají být vysokoškoláci?). První setkání s místními však lehce napraví snímku jeho reputaci a nuda začne pomalu ustupovat do pozadí. Dopomoci k tomu měl i poněkud tvrdší hudební doprovod z dílny Scotta Rockenfielda, který v určitých chvílích skutečně navodil zajímavou atmosféru. V kombinaci s nepříliš přesvědčivou kamerou a trhanými záběry tak diváci sice místy ztráceli přehled co se děje na obrazovce, ale svůj účel to splnilo. Pomalé poodhalovaní děsivého tajemství farmy i obyvatel nám nabídne chvílemi opravdu krvavou podívanou. Dementní postavy začnou dostávat pořádnou lekci a mord scény byly místy opravdu rozmanité. V těchto chvílích začala mít atmosféra konečně slušné tempo a já se dostával do varu. Samotné masky mutantů totiž nebyly vůbec špatné ba naopak. Je jen velká škoda, že někteří z nich nedostali více prostoru. Teď trochu odbočím, ale ty pobožné kecy mě místy pěkně srali a přestože se na konci dočkáme vysvětlení, tak si to mohli tvůrci odpustit. Potěšila mě však účast wrestlera Chrise Jericha, který patří v WWE k mým nejoblíbenějším a to dlouhé bílé háro mu dokonce slušelo. ()

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Možná je škoda té horymajíwrongturnovské části, protože začátek, hemžící se opravdu podivnými postavami (včetně sexuálně neukojené mutantky) je docela zajímavý a z mnoha stránek (příběh, postavy, určitě masky) mě to až překvapivě bavilo. Závěrečná stanová scéna trochu napravuje ono zmíněné pošramocení, takže z toho nakonec film vychází docela dobře. Že to není nijak originální, mi zrovna v tomhle případě moc nevadilo. A dokonce i ti mládežníci byli v rámci možností přežitelní a snesitelní. Takže jsem byl docela spokojen a snad i trochu mile překvapen. 3,5* ()

Reklama

Campbell 

všechny recenze uživatele

Škoda čekal jsem to daleko lepší. Tohle je už strašně zaběhlé klišé plné chyb a naprosto idiotských postav. Někteří mutanti vypadaly celkem fajn ale nedostaly tolik protoru, a ostatní mutanti nevypadaly jako mutanti. Film vyznívá celkem špatně a při tom to mohla být taková zábava. Při tom některé gore efekty ujdou. Postavy jsou ale strašně debilní a přijde mi jako dkyby naschvál utíkaly za mutantama. A ani mutanti nedostaly moc rozumu a klobouk celému filmu dává naprosto otřesný a směšný konec. Ten byl tak přehnaně špatnej že něco tak vtipného neuvidím ani v komediích. ()

hladass 

všechny recenze uživatele

Tisíckrát viděna kopírka Texaského masakru říznutá Horami, co mají oči a snad i Padají do tmy... A průser je v tom, že je to kopírka silně nepovedená... Amatérská, nudná, bez napětí, s nesympatickými herci a bez té pravé hororové atmosféry... Tenhle kus, kromě pár slušných masek mutantů nemá co nabídnout... ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Skupinka debilních studentů (oj, jak jsem se těšil, až budou zmasakrováni) zavítá na farmu dr. Moreaua (akorát je bez doktora). Vpodstatě jsem očekával, že nepůjde o nic jiného, než ty blby odkráglovat. Jen jsem čekal, že to bude výživný masakr (nebyl). Též jsem doufal, že nepřežije jako jediná hysterická ženská, jak bývá v tomto žánru zvykem.Studentíci mají ze všeho nehoráznou bžundu, ale když jde do tuhého, chovají se samořejmě hovadsky. Pobíhají po lese s baterkami a dělají kravál jak stádo slonů. Není divu, že mutanti jsou jim záhy v patách (by mě zajímalo, kde vzali pro natáčení tolik znetvořených hub). Za šití, zlámané pracky a ty huby dám 2*, ale jinak bída... ()

Galerie (29)

Reklama

Reklama