poster

I Don't Want to Be Born

 • anglický

  Sharon's Baby

 • anglický

  The Devil Within Her

Horor

Velká Británie, 1975, 95 min

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • hladass
  *

  Tak tahle kombinace Rosemary's Baby, Exorcisty a It's Alive se vážně nepovedla...Nudný a chvílemi hodně směšný příběh o striptérce, jejíž dítě proklel nasraný trpaslík... Žádné napětí, atmosféra, ani jedna slušná vražda a co mi osobně vadilo nejvíce, že ani žádné slušné herecké výkony... Od Donalda Pleasence jsem čekal o hodně víc a co se týče Joan Collins, ta by měla denně děkovat bohu, že dostala roli v Dynastii, protože tak nevěrohodný projev jsem dlouho neviděl... Prostě ztráta času...(27.2.2012)

 • kaylin
  ***

  „I Don't Want to Be Born“ není film pro náročné hororové diváky. Je to film, který je určen těm, kdo neočekávají od hororu moc a nevadí jim, že je téma, na které se film zaměřuje, zvládnuto tak nějak standardně, bez velké myšlenky, bez velké snahy. „I Don't Want to Be Born“ je přesně takovým filmem, ale neurazil můj vkus natolik, abych nedal alespoň průměrné hodnocení. Joan Collins se mi tu líbila.(9.11.2017)

 • Eratashi

  Neměla to být komedie? Začala jsem se smála hned ze začátku, kdy rodicí maminka heká do rytmu hudby. Nakonec dítě kleštičkami vytáhnout >.< Původní scénář napsal Nato de Angels. SPOILER Asi mamču ušktnul trpaslík ;-) Dítě kouše, škrábe a hází věcmi po zemi, sem tam hodí ženskou do vody nebo přetáhne chlapa lopatou přes hlavu... HODNOCENÍ: I don´t want to see it again, never!(16.4.2016)

 • Shanen29
  *

  Při prvním zpuštění filmu a dalších 15 minutách mého času jsem byl ujištěn ,že takhle dál to zřejmě nepůjde.Velmi nudné,pouze nic neříkající obrázky a žádná atmosféra mrazení se nekonala.Striptérku bych poslal někam.(13.10.2015)