poster

I Don't Want to Be Born

 • anglický

  Sharon's Baby

 • anglický

  The Devil Within Her

Horor

Velká Británie, 1975, 95 min

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • hladass
  *

  Tak tahle kombinace Rosemary's Baby, Exorcisty a It's Alive se vážně nepovedla...Nudný a chvílemi hodně směšný příběh o striptérce, jejíž dítě proklel nasraný trpaslík... Žádné napětí, atmosféra, ani jedna slušná vražda a co mi osobně vadilo nejvíce, že ani žádné slušné herecké výkony... Od Donalda Pleasence jsem čekal o hodně víc a co se týče Joan Collins, ta by měla denně děkovat bohu, že dostala roli v Dynastii, protože tak nevěrohodný projev jsem dlouho neviděl... Prostě ztráta času...(27.2.2012)

 • Eratashi

  Neměla to být komedie? Začala jsem se smála hned ze začátku, kdy rodicí maminka heká do rytmu hudby. Nakonec dítě kleštičkami vytáhnout >.< Původní scénář napsal Nato de Angels. SPOILER Asi mamču ušktnul trpaslík ;-) Dítě kouše, škrábe a hází věcmi po zemi, sem tam hodí ženskou do vody nebo přetáhne chlapa lopatou přes hlavu... HODNOCENÍ: I don´t want to see it again, never!(16.4.2016)

 • Shanen29
  *

  Při prvním zpuštění filmu a dalších 15 minutách mého času jsem byl ujištěn ,že takhle dál to zřejmě nepůjde.Velmi nudné,pouze nic neříkající obrázky a žádná atmosféra mrazení se nekonala.Striptérku bych poslal někam.(13.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace