Srdce ve větru (TV film)

Mónica Simon

Bernd Neubauer

Scénografie:

Iain Andrews

I tady autorka uspěchala konec, ale jinak průměr...(9.5.2018)

• argenson

Najděte pár mladejch lidí s hezkejma ksichtama, na který se dají dělat dlouhý dramatický záběry (s tou holkou to úplně nevyšlo, ale co už). Odvezte je do Anglie, ať je to autentický, ale né moc daleko, stačí hned dolů do Devonu. Tam počkejte na pěkný počasí, i když vlastně nemusíte, ty mraky pak doděláme na počítači. Příběh je jasnej, ona se má vdávat, ale půlhoďku před svatbou se zabouchne do ženichova bratrance. Na to ani nemusí bejt scénář, ty cancy dají dohromady na place. Proč jsem na to koukal? Páč jsem na youtube hledal Přijde letos Ježíšek a pod titulkem na mě vyběhlo tohle. I když, s tím Ježíškem by to asi taky nebyla žádná výhra.(29.11.2015)

• Gortyna

Marodím a ze zvědavosti a nedostatku jiné činnosti jsem si řekl, že se kouknu na film, co má 15 %. To jsem opravdu koukal - nic podobného jsem jakživ neviděl. Ale na druhou stranu - co to muselo dát práce: nádherné exteriéry - tu gotický chrám, tu zelená louka, po níž cválá bělouš - sněhobílé kostýmy bez poskvrnky (akorát jeden herec šlápnul do hovna), zářivé úsměvy, spisovná, kultivovaná řeč. Jsou to velmistři svého oboru - kýče.(31.1.2013)

• UnCool

Tento film byl tak krásně pitomý asi jako režisér, či hlavní protagonisté. Nejlepší je, že hlavní záporňák jinak věhlasný doktor se většinu filmu chová asi jako gorila na hodně silných drogách a například nechápe jakou funkci má klika u dveří. Sleduje lidi, kteří jsou asi tak 5 metrů od něj, dalokehledem. Celkem mě pobavilo, když této gorile vyrazili pistoli z rukou a ze všeho nejdřív se začkali muckat, místo toho aby tu zbraň zajistili, ale nechali ji ležet u zlouna, který ležel při vědomí na zemi. Ten byl ale stejně pitomý a zapomněl na co se ta zbraň dá použít a už se jí nedotknul. Vrcholem všeho byl dostih, kterého se zůčastnil jen jeden kůň, který překvapivě vyhrál. To fakt bylo dílo! :D(9.2.2017)

• Honzíno

Tohle je fakt na poblití. Někdo řekne - ty nemáš rád romantiku - ale to řekne divák, který tomuto žánru odpustí vše, jenže když se na snímek podíváte blíže, nejde o romantiku. Jde o maximální prázdnost, plytkost a hloupost. Tohle napíše, zahraje i zrežíruje osmileté dítě. Darmo mluvit. Jeden večer po túře na Slovensku. 10% za masochistickou míru zábavnosti.(21.7.2009)

• Luise Bähr