Reklama

Reklama

Robin Hood: Za Sherwoodským lesem

(TV film)
  • Kanada Beyond Sherwood Forest (více)

Obsahy(1)

Anglie roku 1166. Po zavraždění svého otce, uniká mladý Robin Hood hluboko do Sherwoodských lesů v touze najít tam útěchu a novou rodinu. O dvacet let později, kdy jeho legenda spolu s množstvím jeho následovníků nabývá na síle, učiní zloduch šerif z Nottinghamu rozhodnutí – Robin musí zemřít! Ve snaze vypudit odpadlíky z úkrytu využívá okřídlené nestvůry bažící po krvi, která terorizuje celý kraj. A tak se Robin Hood vydává za hranice Sherwoodu, aby zlomil její prokletí a zachránil svůj milovaný les. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (25)

Terva odpad!

všechny recenze uživatele

Ta černá krev nepatří člověku. Bytost, která krvácí, ale nezemře. Kdo to kdy viděl nebo slyšel ? V tomto snímku všichni okolo Robina Hooda. TV film nebo spíše Telenovela ze Scherwoodského lesa. Animace draka je ubohá, scénář nuzný, hudba k pláči a děj jen pro otrlé nebo opilé, dramatická stránka k smíchu. - odpad - jako poleno. Jednou - dá li Bůh, mám na vybranou. ()

lola3121 odpad!

všechny recenze uživatele

Tak tuto neskutečnou peachovinu jsem si stáhla v domnění, že jde o nový film Ridleyho Scotta. Když se tam objevila ta létající příšera, nevěřila jsem vlastním očím, a z této vytřeštěnosti jsem nevyšla prakticky až dokonce. Občas jsem se i zasmála, ale zřejmě ne v místech, která tvůrci zamýšleli. "Co je to za stvůru, která krvácí a nezemře?" To je žena, pánové... Tak toto už nikdy víc... ()

Reklama

ecceHOMMO 

všechny recenze uživatele

Spojiť príbeh legendárneho Robina Hooda s fantasy príbehom to si žiada poriadnu dávku odvahy....A ono to vlastne mohlo dopadnúť aj horšie....ikeď príbeh je viac než plytký a vlastne ho zachraňuje najmä sympatické obsadenie na čele s Ericou Durance a Robinom Dunneom. Otázkou však ostáva, prečo sa radšej tvorcovia nevykašlali na legendu menom Hood a nezaložili príbeh skôr na na zemi pevnejšie stojacom príbehu. ()

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Neodolal jsem a po ne zrovna kladném doporučení jedné zdejší uživatelky jsem se na tohoto "Roubina" opravdu podíval. Sice po částech a na YouTube, ale podíval. No přátelé, to je nářez (cítíte tu ironii?). Vážně! Velkolepé akční scény (ironie) se střídají s duchaplnými dialogy (pořád ironie), všechno je to podbarveno tklivou hudbou, okořeněno povedenými triky a zahráno vcelku sympatickými herci (ironie, ironie, ironie). A víte, co je na tom celém nejzábavnější? Že ani netuším, proč jsem dal jednu hvězdu. Jo aha, asi proto, že jsem přežil. A jsem teď vlastně něco jako hrdina. (Třeba o mně taky jednou někdo něco natočí - jo, to by bylo) ()

Luqi 

všechny recenze uživatele

V roku 2006 sa Angličanom nevídaným spôsobom podarilo zhovadiť legendu o Robinovi Hoodovi trinásť dielnym seriálom. O tri roky neskôr si Kanaďania povedali, že ich prekonajú..... A takmer sa im to podarilo............... Toto je úplne amatérsky natočené. Čert vie, prečo to vôbec má v názve Robina Hooda. ()

Galerie (22)

Zajímavosti (3)

  • Sherwoodský les byl ve většině případů ztvárněn jako listnatý. V tomto příběhu je však jehličnatý. V Anglii mnoho jehličnatých lesů není, zvlášť s kanadskou borovicí. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v kanadských městech Aldergrove, Maple Ridge a Vancouver. (Terva)
  • Film byl natočen pro kanadský televizní kanál SyFy, na kterém si 28. září 2009 odbyl premiéru. (Terva)

Reklama

Reklama