Robogeiša

• Japonsko ロボゲイシャ (více)

Yoshie je sestrou slavné gejši Kikue, které pomáhá v její kariéře, ale i přesto je Kikue na Youshie velmi zlá. Díky svému půvabu se Yoshie seznámí s mocným mladíkem Kagenem, který v ní objeví skrytý talent pro bojová umění. Vezme obě sestry do svého podniku, kde z nich vycvičí gejši – zabijáky. Během tréninku podstoupí obě množství operací, díky kterým se z nich stanou napůl roboti. Yoshie však objeví i druhou stranu zabijáckého spolku a rozhodne se postavit proti zlu. (Tamten)

Skejpr

Film, kerý v konečném důsledku vůbec není zhovadilostí, jaká se nabízela po shlédnutí traileru. Robo-Geisha je mezi vší tou úchylností, šíleností a blbostí vlastně velmi rafinovaná a především řemeslně brilantně zvládnutá. Akce je pečlivě inscenovaná a choreografie soubojů je super, mimózní efekty jsou správně uchopené a jsou mimo tak akorát, aby byly OMG, ale ne WTF (nebo obráceně?) a v neposlední řadě triky nakonec vůbec nevypadjají tak zle (HD možná udělalo svoje). V každém případě měrou vrchovatou natřískaných 102 minut, které jsou jako dělané pro festival otrlého diváka. S tím rozdílem, že většina tamních filmů má smysl, když se na ně koukáte spolu s plným kinosálem úchylů. Robo-Geisha je maso i v jednom... ()

TERRORDROME

Úvodná scéna úžasná a superštýlová. Potom tam Iguchi začne tlačiť dáky poondený, ukrutne osudový príbeh o dvoch súperiacich sestrách a je to viac-menej v riti. Začne sa tam kecať, smokliť a všetci sa tvária k posratiu vážne ako keby ani nehrali v chobotovine kde dievčatám vystreľujú hviezdice zo zadku. Každú chvíľu to vyzerá akoby sa už-už mala rozbehnúť parádne strelená akcia, ale Iguchi nestále sadisticky stojí na brzde a tak to len škrípe a škrípe až lietajú lacné digitálne iskry. Pripomínam, že za parádne strelenú akciu nepovažujem to keď ľudia po sebe zbesilo pália z bezprostrednej blízkosti, takmer nič netrafia, guľky lietajú všade okolo a medzi nimi pokojne tancuje chlap na vozíčku tlačený babičkou. Keď už konečne nejaký náhodný projektil nájde svoj cieľ, z obete vystrekne spŕška digitálnej krvi pričom na tele nie je žiadna rana ( vzhľadom na nízky rozpočet si asi tvorcovia nemohli dovoliť poškodiť kostými hercov ). Tieto výjavy je Iguchi schopný naťahovať na dlhé minúty nezmyselnej paľby do ničoho. Body získava tento kúsok hlavne za bizarné detaily typu geisha s tankovým podvozkom či zvracajúci robot-hrad. A samozrejme zabijáčka Asami ktorú vždy rád vidím. ()

Fr

,,S POUŽITÍM ARZENÁLU SVÝCH ŽENSKÝCH PŘEDNOSTÍ SE DOKÁŽÍ DOSTAT BLÍZKO K NEPŘÍTELI A ODSTRANIT HO. JSOU TO NAŠE AGENTKY PRACUJÍCÍ V UTAJENÍ"... /// Z koz teče pekelný mlíko, z paruk lítaj kulky a z prdele hvězdice. Asi nemá smysl debatovat, jak moc (nebo málo) je tahle píčovina úchylná. Tragický herectví patří k věci, páč co čekat od děvčic, co zahodily minulost a staly se stroji. Je z toho cejtit nadsázka a od 75minuty, kdy nastává neuvěřitelná řež, ve který krvácej baráky, po městě běhá hrad a vyvražďujou se příbuzní se z toho stává něco neuvěřitelnýho, co bych snad ani nikomu (normálnímu) nedoporučil. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Přirození bych vyměnil za kulomet (ten totiž nikdy neselže!). 2.) Thx za titule ,,LuciferAngel“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE ** NAPĚTÍ ne ()

pornogrind

Od režiséra Noboru Igučiho jsem už viděl filmy The Machine Girl(2008) a Mutant Girls Squad(2010). Takže už jsem tak trochu tušil co od toho můžu očekávat. Noboru Iguči o5 naservíroval ujetost s humorem na hranici trapnosti(častokrát i za ní), která si libuje v tunění tělesnejch schránek o všelijaký sečný, bodný a střelný zbraně. Zkrátka jde o počin, kterej může balancovat mezi 5hvězdami a odpadem. Záleží jen na samotným vkusu diváka. Každopádně je to o5 jeden z těch snímků u který může dát divák mozku voraz, protože tady ho fakt potřebovat nebude. Co se týče Igučiho filmů tak tenhle mi asi sedl nejvíc. Ať nežeru, tentokrát mu ty 3 slabší hvězdy dám. ()

iXtr3m3 odpad!

Myslel som, že aspoň jednu hviezdu nakoniec dám za "originalitu" resp. "šialenosť" v nápadoch, ale nie, to sa nedalo. Film som pretrpel aj pri občasnom posuve vpred, číra hrôza, kde je možné čokoľkvek, robogeiše majú v kozách guľomety, kyselinu, z prdele strieľajú hviezdice, nosia masky, kde je namiesto nosa dildo, tým zabíjajú svoje obete. Obetiam zarážajú hlavy do tela, sú tu guľomety v ramenách, tretia ruka v krku, chodiaci hrad, no ty kua, toto bolo iný brutal blud. ()

• Ve filmu je zmiňována hora Fuji, která je taktéž známá tím, že na jejím úpatí leží les Aokigahara, jenž je nazýván jako „les sebevrahů“. (pornogrind)