Tři kumpáni Habán, Očko a Řemen se toulají po krajině s jediným cílem, okrást jakéhokoliv pocestného. Nejprve se jim podaří oloupit dřevorubce a posléze hostinského. Pak se jim do cesty připletou Rozárka s Madlou, které rozpoznají jejich nedobré úmysly a ženským důvtipem je obelstí. Dobro zvítězí nad zlem. (Česká televize)

rakovnik

Opravdu jsem nepochopil, proč měl někdo potřebu tuto blbůstku natočit. Všechny postavy se chovají naprosto hloupě, ovšem nejvýživnější byl závěr s příšerou. Jedna hvězdička za Madlu, která na sebe poutala veškerou mou pozornost. ()

vitekpe

Zdenka jako Madla, holka od rany ktera se niceho neboji...a navic nejaka pekne vyprsena... Je to spis film nez pohadka. A i ta hudba je nejaka zvlastni...takova jakoby misty jazzova. :) ()

lubospoti

Tenhle snímek bych zařadil do kategorie naivní brněnská inscenace. Povětšinou podobné brněnské záležitosti hodnotím nízko, ale tohle mělo celkem solidní atmosféru (děj už je trochu horší), takže jednou udělám výjimku a ocením alespoň průměrně. ()

Pitryx

Konečně něco jiného než omílané klasiky. Nevím, zda děti dokázaly ocenit přednosti Madly, ale ty starší snad jo. U mne to má za šedesát, tedy ta pohádka, a to opravdu ne kvůli těm přednostem. To proto, že jsem se bavil. 😂 ()

Stefi_836

To tedy byla opravdu švanda k popukání. Trochu chyby ve scénáři. Rozárka řekne Madle, že ten, co ho Madla pustila z vězení, byl ten, co Rozárku před chvílou přepadl a za okamžik toho vandráka Madla znovu po druhé osvobodí a přitom na něj celou dobu civěla. Navíc filmaři asi nerozeznají slepici od kohouta...když už neměli slepici, tak aspoň mohli změnit dialogy, protože mluví o slepici, ale přitom drží v ruce kohouta. Na závěr zlo vůbec potrestáno není a okradeným se nevrátily žádné peníze, takže nevím, čemu se na závěr tak smáli.... ()