poster

Dračí past

 • Česko

  Lovci draků

 • USA

  Dragon Hunter

 • Slovensko

  Dračia pasca: Najväčší bojovník

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Thriller

USA, 2009, 90 min

Režie:

Stephen Shimek

Střih:

Kristi Shimek
(další profese)
 • honajz
  *

  Lovec draků, jak se v originále film jmenuje, je nízkorozpočtová televizní zábava na stokrát provařené téma. Vezměte někoho, kdo vypadá jako štíhlá Xena, někoho, kdo vypadá aspoň vzdáleně jako Jason Statham, doplňte nezbytným černochem, mladíkem... A máte tady skupinku mužů, kteří putují lesy, dokud nenarazí na tajemný hrad a podivné úkazy v okolí. V první půli dokonce film vypadá jako Záhada Blair Witch - nudné putování lesem a sem tam najdou nějakou zajímavost, co visí na stromě. Po půl hodině se porvou se šíleným obyvatelem lesa, ale draci stále nikde. Zkrátka je to hodně nudné, televizní, a trikově slušně odvedení draci se objeví až na konec. (A překvapivě nejsou Japonci, pokud znáte heslo "Japonec nakonec.")(7.8.2009)

 • Fallen_One
  *

  Proč všechny fantasy filmy...tedy valná většina...z produkce snad všech států (zde USA) musej být tak blbý a především neumětelsky natočené s dekadentními dialogy? Spousta nelogičností v ději i v chování postav. Bod za micinu Kelly Stables, její "oblečení" vyzývá alespoń k té jedné hvězdě. Taktéž je to jediné, na co se dá koukat.(18.8.2010)

 • Jrk
  **

  Reziser se evidentne snazil o umeleckou kameru. Tudiz bojove sceny jsou zcela chaoticke rozostrene a pokud se na to vubec v te chvili da divat, nevite kdo s kym a co bojuje. Takze pockate na komentar po boji aby jste se dozvedeli co se vlastne delo. Tyto sceny stridaji zabery kapek vody na listu, makro kytek, slunce apodobne. Dej je vylozene pohadkovy neco ve smyslu "Za humny je drak". Takze jednoduchy scenar ne se zrovna dumyslnymi dialogy. Mam li to shrnout je to film ktery ukrati dlouhou chvili ale rozhodne nejak extra nepobavi, akcne nenadchne. Drak je vlastne ve skutecnosti videt teprve v poslednich 15ti minutach (pokud neprehanim +- 5 min - spise minus).(18.8.2009)

 • MickeyStuma
  odpad!

  Velice unavující film bez špetky napětí. Doprovodná uspávací hudba po celé délce filmu ne a ne skončit. Přišlo mi to jako zfilmovaná divadelní hra. O dracích se tu jen mluví a viditelně pixelový se objeví až na konci filmu. Rozpočet byl zoufale malý a je to značně znát. Tento snímek pouze na nedělní odpoledne a to ještě po pečlivém zvážení.(3.11.2013)

 • Pythonator
  *

  Jedna hvězdička za obleček Kelly Stables a za design draka na konci filmu. Myslím design, ne tu hroznou animaci. To že draka pořádně uvidíme až na konci, to je věc druhá a divákům toužícím po drakovi stačí pustit si ten konec. Jinak je film jasný odpad a odstrašující případ jak se točit nemá. Tu roztřepanou kameru musel v ruce držet nějaký dement a ne kameraman. Zajímavá je ovšem stupidní myšlenka, že drak přepadne člověka, rozpárá mu břicho, vloží mu tam svoje embrio a ránu zacelí dračím plamenem. Drak se pak líhne jako vetřelec roztrhnutím břišní dutiny člověka. Tohle nebyl vtip. To v tom filmu opravdu říkali.(10.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace