poster

The Black Hole

Krátkometrážní / Drama / Komedie / Krimi

Velká Británie, 2008, 3 min

Kamera:

Will Bex

Hrají:

Napoleon Ryan
 • Marqta
  ***

  Originální nápad, ale jeho realizace krapet pokulhává, když se nad tím člověk trochu zamyslí. (Je funkce té černé díry- prostě díra do jakéhokoli prostoru za ní, nebo díra do pomyslného meziprostoru? Protože, kdyby to byla jen díra- kamkoli- tak by se přece ruka dala prostrčit skrz papír tak, aby byla vidět z druhé strany...) :D(22.12.2012)

 • daEmoNickY
  *****

  Originální už od Králíka Rogera http://www.youtube.com/watch?v=iL1PaWQ-BI8#t=44s . Lekce pro dnešek : originální na internetu znamená "nevím čí je to kopie" (já taky nevím odkud to "Roger" má ... nejspíš od Bugse Bunnyho ... a kdoví komu to ukradl kterej upocenej animátor u něj).(3.6.2010)

 • Shinnie
  ***

  Je to vlasne len jedna myšlienka. Napadne Vás niečo neobyčajné, čo si myslíte, že nikoho iného pred vami ešte nenapadlo, a bez toho aby ste to rozvinuli (mali prostriedy, fantáziu, a odhodlanie) z toho spravíte 3 minútový film. Kľudne by to mohlo trvať aj 20-30 minút a mať to silnejší príbeh. Takto to ostáva len krátkym príbehom s dobrým nápadom a pointou. To oceňujem ale je to trocha škoda.(7.8.2012)

 • Aluska88
  ****

  Nápadité, originální, a k zamyšlení. The Black Hole ukazuje, jak lidé často nedokáží správně a poctivě využít toho, k čemu náhle a snadno přišli, aniž by si uvědomili opravdovou hodnotu dané věci či možností, které nabízí. Pokud člověk přijde k moci, nezáleží, v jaké formě, často prvně myslí na sebe. Nebo na ty druhé, jak by je mohl využít ke svému prospěchu. Jenže pak se jim to může vše vrátit i s hodně vysokými úroky. Lidé neustále prahnou po penězích, bohatství a slávě. Ale byli by poté šťastnější? Peníze lidi kazí a namlouvají jim, že s nimi budou lepší. A když je jich příliš, co s nimi? Budete mít pocit, že s penězi jste bohové, budete mít vše, na co pomyslíte, ale pak se někdy možná zamyslíte a uvědomíte si, že čím víc jich máte, tím víc vám chybí něco jiného.(6.8.2009)

 • easaque
  ***

  jednoduchý, nápaditý (i když logické myšlení raděj vypněte:) a úsměvný - průměrný kraťas. Zkoukněte třeba tu: http://www.youtube.com/watch?v=P5_Msrdg3Hk [ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ](26.3.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace