Spettri

Specters

Horor

Itálie, 1987, 92 min

To nejlepší přišlo až ke konci. Donald Pleasence je dodnes profesionál,ale celý film neutáhne,když nemá tolik prostoru. Hudba je skvělá,italské syntezátory a lehký melodický zpěv něco jako "lala lala" taktéž. Asi jsem měl nějakou ořezanější verzi,protože nějakých gore nebo extra efektů jsem se nedočkal,ale příšera byla fajn.(2.1.2015)

Parádní atmosféra, parádní efekty a dobří herci. Všechno působilo dokonale, tak proč mě to sakra tak zklamalo? Tohle je takovej divnej film. Příběh sice byl slabší, ale vynahrazovaly mi to parádní efekty mrtvol a démonů a bůh ví čeho tam bylo. Sliz vede. Pleasence je dobrej i když mi přišlo že má málo prostoru. Ostatní herci nebyly špatní. Co mi vadilo byla strašná hudba která mě teda otravovala po celou dobu filmu. Atmosféra by se dala krájet a měla správný koule. Sakra takovej pozitivů a já nemůžu dát větší hodnocení než 3*. BTW 5000 ohodnocenej film!(16.3.2012)

PRÍZRAKY alebo horor, ktorý je o triedu horší ako DEMONI (ku ktorým bol naozaj kedysi pripojený ako trailer). (17.3.2009)(17.3.2009)

Neznámý horor,který jsem po dlouhé době shlédl na vhs.Atmosféra sice minimální,lekajdy nefungují,ale co,Donald se alespon snažil.(21.3.2018)