Nitro Circus (TV pořad)

Nitro Circus

Nitro Circus - Motocyklové akrobácie

Reality-TV / Akční / Komedie / Sportovní

USA, 2009, 24x30 min

Podobná vec ako Jackass s tým rozdielom že Jackass ma zabavil oveľa viac. Som teda skôr za zábavu ako adrenalín. Teda aspoň čo sa týka dívania sa. Ak patríte k tým čo sa tešia z adrenalínových šialeností je toto pre Vás to pravé ale ak ste skôr za prekvapivé nechutné či extrémne zábavné šoty zaujmete s najväčšou pravdepodobnosťou rovnaké stanovisko ako ja. Veľkým plusom Nitro Circusu je excelentný Travis Pastrana ale najväčším plusem Jackassu samotný.(15.8.2012)

Příjemná změna na zabití času při čekání na nový film Jackass. Tenhle pořad je spíše zaměřený na triky a stunty na motorkách a vlastně vším co má motor a kola,ale občas udělají vyjímku a jdou bojovat proti býkovi, nebo skákat v Panamě z jeřábu na obří nafukovací matraci, která vyhodí do vzduchu toho co je zrovna dole. Navíc poprvé vidím v podobném pořadu dívku (navíc i hezkou), která tomu nejen přihlíží, ale také se toho účastní. Kromě profíků se zde objeví i staří známí, kteří zase obstarají zábavu, Chris Pontius si třeba zajede na vlnách (jak jinak, než nahý), ale největší (a dostatečně vtipný) zážitek jsem měl z toho jak Johnny Knoxville a Steve-O zkoušeli jízdu na motorce. Steve-O před první jízdou na Jolene "Can you turn it on for me?"(13.7.2009)

Já ho žeru! Travise samozřejmě. On dá backflip snad na všem a za každé situace. Ale opravdu nejvíc mě dostala Jolene. To je pravý idol všech - mužů i žen. Je půvabná, žádná mužatka a má páru, že by před ní mnozí rádoby siláci padli na kolena. Když se holt sejde dobrá parta, najde se balík peněz a přidá pohodová atmosféra - člověk aby se pak dostal k nějaké práci.(27.2.2012)

Výborná kaskadérská show na MTV. Hvězda freestyle motocrossu Travis Pastrana a jeho banda dělá jednu kravinu a šílenost za druhou. Skoky do Grand Canyonu, z hotelu v Las Vegas, backflip s monster truckem, 42 rekordů do Guinnessovy knihy za jeden den, skoky, skoky, skoky, nepovedený skoky, nadupaná úvodní znělka od Dropkick Murphys. Producenty pořadu jsou mimojiné Johnny Knoxville a Jeff Tremaine, takže se setkáme i s řadou dalších JACKASSů. Nepostrádá to komediální momenty - součástí týmu je taky tlouštík přezdívaný Streetbike Tommy, který slouží jako takový ten tragéd na výtlem. Toto není klasická stunt show, toto jsou skuteční profesionálové, extrémní sportovci. Dobrá zábava! Člověku je někdy až smutno, že se nemůže zapojit... (všechny díly jsou volně k podívání na mtv.com)(13.7.2009)

Všichni jsme měli rádi Jackass, nitro circus tomu jen dává nový, profesionálnější kabát, přece jen v hlavní roli známý Travis Pastrana, tady to snad ani nijak špatně dopadnout nemohlo. Nedá se považovat vyloženě za seriál, ale když nemáte čím zabít chvíli doma, tak je to jedna z těch voleb, které považuji za skvělé.(7.3.2011)