Život naplno (TV film)

Living Out Loud

Úder pod pás

USA, 2009, 86 min

Tazky, smutny a ponurny snimok. Bohuzial, taky je zivot. Jedna sprava ti ho niekdy dokaze obratit hore nohami viac, ako odtrhnuta noha. Film je natoceny velmi realisticky s mnohymi citovymi dojakmi. Dopozeral som ho viacej zniceny, ako hlavni hrdinovia. Ak si chcete navodit pochmurnu atmosferu a po dlhom case objat milovanu osobu, vrelo odporucam.(29.11.2011)

Středoškolská učitelka Emily Marshallová provádí inventuru svého usedlého života poté, co musí začít s chemoterapií, aby porazila rakovinu prsu - hořkosladký příběh o boji se životem. Kamera - David Frazee.(28.7.2011)

Přítelkyně říkala že to bylo hezké ať to sem napíšu... já to neviděl, ale z vyprávění by to nemuselo být špatné...máme podobný vkus, takže to za to asi stojí...(30.9.2011)

Na TV film perfektní snímek. Mám osobní zkušenosti s touto nemocí v rodině, takže můžu napsat, že i ty emoce, chování dětí Emily a Brada a další související důsledky a následky jsou zachyceny velmi věrohodně a přesně! Vyzdvihl bych hlavně perfektní herecký výkon hlavní protagonistky Gaily O'Grady, kterou perfektně doplňuje tradičně bezchybný herecký výkon Michaela Shankse. Možná byla nakonec škoda, že tento snímek neměl ambice i do kin. I přesto ovšem 4+/5 a mé sympatie!(29.9.2012)