The Perfect Host

John Swihart

Mark Victor

Scénografie:

Ricardo Jattan

O tomto filme som sa dozvedel úplnou náhodou a pozrel som si ho len preto, lebo som bol veľmi zvedavý ako dokáže David Hyde Pierce, ktorého poznám hlavne z môjho obľúbeného seriálu Frasier, zahrať úplne iný typ postavy. A podarilo sa mu to na jednotku. Táto rola mu očividne sadla a teraz už viem, že je schopný zahrať čokoľvek. Nezaostáva za ním ani Clayne Crawford. Film ponúka jeden nečakaný zvrat za druhým a nenudí ani chvíľu. Zakaždým totiž príde niečo nové čo vás šokuje. Miestami trochu bláznivý, ale nadmieru originálny psychologický thriller s kvalitným scenárom.(20.10.2012)

Narodil li se někdo pro roli úchylného teplouše, je to určitě pan Pírs! Byla to radost, sledovat jej při "práci". Je nesporné, že neměl problémy položit se do partu, nemusel ani příliš předstírat a šlo mu to tak nějak od přirození. Prostě Někdo, s kým by jste se okamžitě nechali registrovat, koupili si dvojdomek a adoptovali rozkošný páreček romských sirotků. Je rovněž roztomilé a výchovné, že taková vytříbená, charakterní postava představuje v tomto filmu dobro! Objektem jeho touhy je totiž nesympatický až slizký kriminálník, kterému náš něžný hrdina ukáže, jak se dá elegantně zvítězit nad lží a nenávistí! Inventivní kousek, který může odstřelit snad jen zarytý homofob!(19.10.2011)

Velmi milé překvapení v podobě vcelku originálního thrilleru se slušnou atmosférou. Příběh byl slušný, jen bych byl radši, kdyby tvůrci věnovali menší čas "návštěvě" Johna Taylora v domě Warwicka Wilsona. Poslední část filmu byla totiž velice dobrá a zasloužila by si více prostoru. I přesto, že je zde na konci hned několik zvratů, všechny tak nějak dávají smysl a zapadají do sebe. Rozhodně nad nimi nebudete kroutit hlavou nebo se jim smát. Celkově tedy zajímavé dílko, které si ode mě vyslouží čtyři hvězdy, přičemž jednu dávám za jeho nečekaně povedené finále.(7.9.2011)

,,JSI MŮJ HOST A JSEM RÁD, ŽE JSI TU“....... /// John má pech. Na jeho hlavu je vypsána odměna. Je však výbornej lhář a má cit pro výběr ,,hostitele“. Teda, aspoň si to myslel.... Warwick je opravdu vtipnej hostitel a John zjišťuje, že by mohl bejt víc fotogenickej. ,,PODÍVEJ SE, BUDE SE TI TO LÍBIT!“ Komorní posezení s bláznem, show D.H.Pierce (celkem nesympatickýho chlápka) a utvrzení, že KAŽDÁ AKCE, VYVOLÁVÁ REAKCI. Film, kterej každou chvíli trumfuje předešlej trumf a ve kterým není nic, tak jak se zdálo. Čímž patrně trumfuje i proslulou Cimrmanovu hru - ,,Hodina pravdy“ (viz. TADY). Zajímavej nápad, na kterej se dobře kouká. Jen ten konec mohl bejt originálnější..... 3a½! (možná i 4*) Čím větší nevědomost, tím lepší zážitek. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, proč je lepší nepomáhat bližnímu svému. 2.) Jsem autorem sbírky úchylných podivínů. 3.) Thx za titule ,,benyy20“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ *(13.10.2011)

Film, který je ve výsledku něčim víc, než slibují synopse a ukázky. A to je jedině dobře. Co ovšem ukázky slibují a co je v "plné" verzi obsaženo, je herecký koncert Davida Hyde Pierce, který dokonale potvrzuje, že po roli psychiatra ze skvělého sitcomu Frasier zvládá bez problémů herecky přejít na druhou stranu barikády a zahrát naprostého šílence. Ačkoliv měl snímek nepochybně minimální rozpočet, zajímavým a a spletitým příběhem podpořeným hereckými výkony a odpovídající režií nakonec může směle konkurovat i dražším a mnohem opečovávanějším snímkům.(12.9.2011)

• - Film mal rozpočet len 1 milión amerických dolárov. (Niles)

• - Natáčanie trvalo iba 17 dní. (Niles)

• - Natáčalo sa v Los Angeles, v Kalifornii. (Niles)