The Perfect Host

John Swihart

Mark Victor

Scénografie:

Ricardo Jattan

Kdyby jste se mě zeptali, jestli tento film doporučuju, řeknu že určitě jo (a radši to sem píšu, protože ve skutečnosti se mě stejně nikdo nezeptá), ale kdyby jste se mě zeptali PROČ, nedokázal bych ze sebe vysoukat mnoho smysluplných slov (takže jsem nakonec docela rád, že se mě ve skutečnosti nikdo nezeptá). 60 - 70%(17.11.2012)

,,JSI MŮJ HOST A JSEM RÁD, ŽE JSI TU“....... /// John má pech. Na jeho hlavu je vypsána odměna. Je však výbornej lhář a má cit pro výběr ,,hostitele“. Teda, aspoň si to myslel.... Warwick je opravdu vtipnej hostitel a John zjišťuje, že by mohl bejt víc fotogenickej. ,,PODÍVEJ SE, BUDE SE TI TO LÍBIT!“ Komorní posezení s bláznem, show D.H.Pierce (celkem nesympatickýho chlápka) a utvrzení, že KAŽDÁ AKCE, VYVOLÁVÁ REAKCI. Film, kterej každou chvíli trumfuje předešlej trumf a ve kterým není nic, tak jak se zdálo. Čímž patrně trumfuje i proslulou Cimrmanovu hru - ,,Hodina pravdy“ (viz. TADY). Zajímavej nápad, na kterej se dobře kouká. Jen ten konec mohl bejt originálnější..... 3a½! (možná i 4*) Čím větší nevědomost, tím lepší zážitek. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, proč je lepší nepomáhat bližnímu svému. 2.) Jsem autorem sbírky úchylných podivínů. 3.) Thx za titule ,,benyy20“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ *(13.10.2011)

Film, který je ve výsledku něčim víc, než slibují synopse a ukázky. A to je jedině dobře. Co ovšem ukázky slibují a co je v "plné" verzi obsaženo, je herecký koncert Davida Hyde Pierce, který dokonale potvrzuje, že po roli psychiatra ze skvělého sitcomu Frasier zvládá bez problémů herecky přejít na druhou stranu barikády a zahrát naprostého šílence. Ačkoliv měl snímek nepochybně minimální rozpočet, zajímavým a a spletitým příběhem podpořeným hereckými výkony a odpovídající režií nakonec může směle konkurovat i dražším a mnohem opečovávanějším snímkům.(12.9.2011)

Tu komedii bych já osobně asi vynechala, ale to je věc názoru. Opravdu zvláštní, téměř morbidní psycho thriller, který mě ale udržel v napětí až do konce. David Hyde Pierce si tu roli opravdu užil a byl perfektní. Zatím celkem nenápadný, ale velmi podařený snímek , když vezmu v úvahu, že byl natočený během 17 dnů. 75%(27.12.2014)

O tomto filme som sa dozvedel úplnou náhodou a pozrel som si ho len preto, lebo som bol veľmi zvedavý ako dokáže David Hyde Pierce, ktorého poznám hlavne z môjho obľúbeného seriálu Frasier, zahrať úplne iný typ postavy. A podarilo sa mu to na jednotku. Táto rola mu očividne sadla a teraz už viem, že je schopný zahrať čokoľvek. Nezaostáva za ním ani Clayne Crawford. Film ponúka jeden nečakaný zvrat za druhým a nenudí ani chvíľu. Zakaždým totiž príde niečo nové čo vás šokuje. Miestami trochu bláznivý, ale nadmieru originálny psychologický thriller s kvalitným scenárom.(20.10.2012)

• - Tetovanie na Johnovej ruke obsahuje 3 hebrejské písmená, ktoré sú iniciálami pre kabalský výraz "Ura Riva Yerivi", ktorý znamená istotu a má zvýšiť dôveru a vieru. (Niles)

• - Film mal rozpočet len 1 milión amerických dolárov. (Niles)

• - Natáčalo sa v Los Angeles, v Kalifornii. (Niles)