poster

Králičí nora

 • USA

  Rabbit Hole

 • Slovensko

  Králičia nora

  (festivalový název)
 • Austrálie

  Rabbit Hole

Drama / Psychologický

USA, 2010, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • GodComplex
  **

  Nicole Kidman se svou novou plastikou vypada ponekud.. plasticky. Dalsi z rady hezkych zen, ktere pocitily potrebu ze sebe udelat umelou voskovou figuru. Hrat umi ale stale skvele a ta plastika z toho dela zvlastnim zpusobem bizarni zazitek. Cely film je v podstate pripravene podium pro jeji hereckou show, ktere schopne asistuje Aaron Eckhart, nic jineho na me z Rabbit Hole nevykouklo. 4/10(17.12.2010)

 • DEXTER099
  *****

  Králičí nora je příběh manželu Beccy a Howieho,kteří ztratí svého čtyřletého synka při tom co ho srazí autem mladý student Jason.Film je o tom jak se s celou bolestivou událostí oba vyrovnávají...Jelikož mam sám dětí a jedno v tom samém věku tak už tyto filmy nějak nedávám...Nejedna slza ukápla.Za mě 90 % a pět hvězd.(15.4.2015)

 • RasputincZ
  *****

  Rabbit Hole je psychologické drama, které je stejně uzavřené jako její hlavní představitelé ( přesná Nicol Kidman, ale především Aaron Eckhart, který mě vážně překvapil). Během pomalejší první poloviny jsou vykresleny ústřední postavy, jejich frustrace a zármutek. Funguje to především díky kvalitnímu scénáři. Celkově jsou emoce ve filmu reflektovány skrze dobré dialogy, již zminované herecké výkony ústředního dua a v neposlední řadě také díky podmanivé hudbě v pozadí. Na filmu mě nejvíce zaujal vztah matky zesnulého dítěte s chlapcem, který automobilovou nehodu způsobil. Paradoxně ji právě on pomohl najít aspon částečnou útěchu, kterou tak dlouho hledala...(23.12.2010)

 • Anderton
  ****

  Takže nakoniec sa zdá byť lepším únikom pred bolesťou veda ako náboženstvo, pretože paralelné vesmíry, kde žijeme svoje alternatívne životy, sú vedeckou teóriou, zatiaľ čo náboženstvo je čisto o viere. Zaujímavý nápad a asi aj dôvod mojho vyššieho hodnotenia. Čakal som snobský art v chladných farbách plný dlhých záberov na utrápené tváre hlavných hrdinov, ktorí dokopy nič nepovedia, Králičia nora je ale prekvapivo "realistickejšia" a civilnejšia, čo znie trochu paradoxne, keďže práve európsky prístup sa nám javí ako ten úprimnejší. Ale život je hlavne o komunikácii a hádky manželov nie sú iba následkom úmrtia syna, iba je to ďalší dôvod, prečo sa spolu v manželstve hádať a vyčítať si ďalšie a ďalšie veci. Škoda, že sme sa nevyhli tradičným klišé ako húlenie trávy a tvorcovia nevedeli, ako dospieť na konci ku katarzii, takže môžu spokojne tvrdiť, že skutočný život filmové konce nemá a tak ho iba odrážajú.(30.5.2013)

 • Pilda17
  ***

  Od Nicol Kidman čekám vždy zázrak, ale bohužel mě tento příběh nepřesvědčil. Nejde o nejhorší drama, ale bohužel nehraje ani na mou notu. Čekal bych daleko víc emocí, ale tady to více než chybí. Nestalo se tak ani jednou a u takových snímků je to obrovská chyba. Příště zabrat s emocemi a mohlo vše dopadnout trošku lépe.. 6/10 = 60%(19.7.2011)

 • - Za roli truchlíví matky v původní divadelní hře, si Cynthia Nixonová v roce 2006 odnesla cenu Tony. Hra získala v roce 2007 Pulitzerovu cenu za drama. (DivX)

 • - Při jízdě autem cca od 00:30:00 není Nicole Kidman připoutaná. Při debatě s manželem jsou neustálé záběry na ni a na něj (není tam prostě prostor k tomu, aby se připoutala). Když ale její manžel v 00:34:28 prudce brzdí, Nicole je připoutaná a tak se jí nic nestane. (Pavlínka9)

 • - Natočeno za 28 dní. (HellFire)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace