poster

Umíte tančit? (TV pořad)

 • USA

  So You Think You Can Dance

 • Slovensko

  You Can Dance

Reality-TV / Soutěžní

USA, 2005, 60 min

 • MoiJe
  ****

  S3: Pre mna to jedine, co sa v lete 2009 dalo vecer v TV sledovat. S7: Sutaz ako taka sa mi paci, byva sranda. Len mi pripadalo, ze najlepsie vystupenia boli este v prvej polovici sutaze s Top11... Mozno tym, ze vypadol oblubeny tanecnik. :) S6: Nejak slabsi tanecnici i choreografie. Ale nie zle. S8: Trochu prekombinovane a so sutaziacimi som si nevytvorila ziadne puto. Chlapci tento rok naozaj neboli nic extra. Slavni ludia v porote boli prijemnym ozivenim, chybala mi Mia. Moj favorit skoncil druhy, tesnotka.(17.8.2009)

 • ReTeZa
  ****

  Mia Michaels je mou největší oblíbenkyní.. Její choreografie jsou opravdu fascinující... Billy Bell je tanečník nad tanečníky..! Myslím, že i u nás by tento typ pořadu měl šanci (narozdíl už od tak profláknutých všehotalentových soutěží) a i naše česká a slovenská taneční scéna má velice dobré tanečníky, jen to není tak rozšířené a hlavně masově populární jako v USA...(24.7.2013)

 • WHMMD
  *****

  Jednoznačne 5 hviezd. Momentálne sledujem siedmu sériu a tie tanečné čísla sú geniálne + super moderátorka Cat Delley. Moji favoriti sú Kent a Lauren, uvidíme kto to nakoniec vyhrá. Tento program má vždy dokáže pozitívne naladiť. http://www.youtube.com/watch?v=sZQ42YbR8oc(25.7.2010)

 • mpet
  ****

  Ačkoliv podobný druh soutěží moc nemusím, tahle má něco do sebe. Je pravda, že jsem nikdy nevydržel sledovat celou sérii, ale občas jsem nějaký ty díly viděl a vždy jsem byl spokojen. Hlavně mě zde zaujala porota. Na nich bylo znát, že tanci rozuměj, že ho máj rádi, a hlavně neměli tolik debilních keců, jako např.: v český superstar,...(12.6.2013)

 • Avalon820
  ****

  Nedokážu pochopit, kde se tak talentovaní lidé pořád berou, a proč jsou v 99% případů absolutně (nezaslouženě) neznámí. A taky nedokážu pochopit, podle čeho rozhodují porotci a diváci, když mají někoho vyřadit, protože mně osobně (zvláště v posledních kolech) příjdou všichni soutežící napsoto úžasní - takoví pokořitelé gravitace. Ačkoliv je to jen další soutež z řady sobě podobných, je to narozdíl od ostatních navíc úžasná exhibice, na kterou se skvěle kouká. A nedivím se, že tohle nehce u nás nikdo převzít a spustit - nedovedu si představit, jak rapidně by šla kvalita dolů.(11.9.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace