poster

Velké podmořské dobrodružství 3D

 • Velká Británie

  OceanWorld 3D

 • Slovensko

  Svet oceánov 3D

Dokumentární

Velká Británie, 2009, 81 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Martyr
  ***

  V skratke povedane - bez 3D by to bola ohromna nuda pre deticky. Niektore zabery su vazne podarene ale kto mal moznost vidiet viac dokumentov o morskom zivote, toto nemoze povazovat za vec, ktora nieco prinasa. Miestami nemprijemny komentar nezachranuje ani snaziva ale pre mna nevhodna hudba a z celeho dokumentu z pohladu korytnacky som si naramne uzil len par veci a to napr. pohlady delfinov, a to vam priamo do tvare :-) . Tych 8€ nebola najlepsia investicia. Hodina by bola viac nez dost.(8.11.2009)

 • Mackin
  *****

  Vynikající dokument o životě v moři s překvapivě hlubokým 3D zpracováním. Zvolené formě o cestování mořské želvy přes jednotlivé oceány bohužel odpovídá i příliš dětsky napsaný komentář. To je ale opravdu jen drobná výtka, kterou bohatě vyvažují fantastické záběry rozmanitých, převážně větších mořských živočichů.(11.10.2009)

 • Kracken
  ***

  Průměrný dokument který se díky 3D efektu tváří jako něco víc. Hodně tomu kazí ten zbytečně infantilní komentář Zlaty Adamovské. Kdyby si tvůrci dali víc záležet na zajímavějších záběrech, nevěnovali se přihlouplému příběhu malé želvičky a nechali film bez komentáře nebo s titulkama a hudbou, jako je tomu třeba u Microcosmos, tak by udělali mnohem líp, ale to by zas nebyl film pro děti. Každopádně má první zkušenost s 3D filmem je v podstatě pozitivní. Určitě se na normální 3D film někdy vydám, ale určitě né na dokument o zvířátkách. PS: Kdybych předtím vykouřil jointa, tak bych možná jednu hvězdu přidal :)(20.10.2009)

 • mouzi
  ***

  efekty skvele, i kdyz mohlo byt vic tech zpomalenych a zrychlenych pri zaberech na oko zivocicha a celkove si kameraman mohl vic vyhrat.. scenar slabota, to i kdejaky jiny dokument ma kvalitni dej, nez tato slatanina.. zlata adamovska ma prijemny hlas, ale do tohoto snimku se mi moc nehodil, krom toho byl napsan docela slabe.. mozna by bylo lepsi udelat kvalitnejsi sestrih, scenar, vyhrat si vice s kamerou a komentar tam nedavat vubec, pak by si kazdy divak udelal dej sam podle sebe..(11.10.2009)

 • Terva
  ****

  Kamera - Gavin McKinney. Hudba - Christophe Jacquelin. CITÁT - Náš pohled na oceány se musí radikálně změnit............ Žraloci si jídlo velmi vybíraj a nepozřou vše. Například lidi. Nádherné podmořské záběry a velmi povedená hudba. Želva, průvodce světem žraloků je dobrý nápad. Seznámí nás hned z několika druhy těchto mořských zvířat. CITÁT - Prosím zachraňte žraloky!!!!!.....(9.4.2013)

 • - Natočení dokumentu trvalo 7 let. (venus)

 • - V závěru filmu se divák seznamuje se všemi tvory, které na své pouti oceány želva potká. Jsou jimi Korál - stupeň ohrožení - ohrožený, Kanic tukula - stupeň ohrožení - ohrožený, Žralok bělocípí - stupeň ohrožení - zranitelný, Vorvaň obrovský - stupeň ohrožení - ohrožený, Žralok písečný - stupeň ohrožení - ohrožený, Siba skvrnitá - stupeň ohrožení - zranitelná, Keporkak dlouhoploutví - stupeň ohrožení - zranitelný, Lachtan kalifornský - stupeň ohrožení - zranitelný, Řasovník protáhlý - stupeň ohrožení - zranitelný, Měsíčník svítivý - stupeň ohrožení - ohrožený, Žralok bílý - stupeň ohrožení - ohrožený, Kosatka dravá - stupeň ohrožení - ohrožená, Bodlok žlutoploutvý - stupeň ohrožení - ohrožený, Šestižábrovec červený - stupeň ohrožení - zranitelný, Havýš žlutohnědý - stupeň ohrožení - zranitelný, Řasovník rozedraný - stupeň ohrožení - zranitelný, Chobotnice pobřežní - stupeň ohrožení - zranitelná, Perutýn žoldnéř - stupeň ohrožení - ohrožený, Kapustňák širokonosí - stupeň ohrožení - kriticky ohrožený, Manta atlantská - stupeň ohrožení - zranitelná, Mořský had Vodnář - stupeň ohrožení - zranitelný, Žralok lagunový - stupeň ohrožení - zranitelný, Kladivoun bronzový - stupeň ohrožení - kriticky ohrožený, Delfín kapverdský stupeň ohrožení - zranitelný, Trnucha obecná - stupeň ohrožení - ohrožená, Muréna mnohoúhelníková - stupeň ohrožení - zranitelná, Velryba jižní - stupeň ohrožení - zranitelná, Žralok spanilý - stupeň ohrožení - zranitelný, Kladivoun veliký - stupeň ohrožení - kriticky ohrožený, Žralok velrybí - stupeň ohrožení - kriticky ohrožený, Plejtvák mišok - stupeň ohrožení - kriticky ohrožený, Sasanky - stupeň ohrožení - zranitelné, Delfín skákavý - stupeň ohrožení - zranitelný, a Mořská želva - stupeň ohrožení - ohrožená. (VSrek)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace