Reklama

Reklama

Policejní vyšetřovatelka Jessica Dawson (Mena Suvari) byla zrovna převelena do oddělení vnitřních záležitostí. Během jejího prvního dne v práci došlo ke krvavému drogovému zátahu. Policista zastřelil nevinného teenagera. Na tom, jak k nešťastné tragédii došlo, něco nesedí. Jessica se snaží odhalit pravdu a následky jediné lži mezitím zasáhly celý okrsek. Ale brzy zjišťuje, že nemůže vůbec nikomu věřit, dokonce ani vlastnímu velícímu (Martin Sheen). (TV Prima)

(více)

Recenze (17)

Rodriguez 

všechny recenze uživatele

Televizní drama o dvojici detektivů, kteří musí každý den nasazovat v ulicích krk, jen aby dopadli zločince. Nyní dostávají echo, že zde místní gang prodává drogy. Při zátahu však dojde k nehodě a dvojice detektivů vše zamaskuje jako nehodu. Jenže mladá vyšetřovatelka tuší podvod a při rozplétání nitek narazí na daleko větší hru, než si kdo dovede představit. 60% ()

vegetol.mp 

všechny recenze uživatele

Neoriginální, ale překvapivě solidní krimi drama, ve kterém se dvojice detektivů snaží zamaskovat, že jeden z nich omylem zastřelil nevinného kluka. Film je sice svým rozpočtem i vizuální stránkou na úrovni běžného tv filmu, může se ale pochlubit přesným obsazením všech rolí. S otevřenou hubou jsem koukal především na Lochlyna Munra. Ten člověk nejenže umí hrát, ale s přehledem vystřihnul nejlíp zahranou postavu z celýho filmu. Proč plýtval svým talentem v tolika komediích je mi záhadou. Největší slabinou je už zmiňovaná neoriginalita. Jinak ale není na co si stěžovat. Člověk se sice nedočká žádných extra překvapení, ale i tak je to vcelku poutavá podívaná s několika dobrými herci. ()

Reklama

kaylin 

všechny recenze uživatele

Asi mám nějakou dobrou náladu, protože tohle je celkem tradiční příběh bez nějakých velkých překvapení. Ale funguje. Mena Suvari je pořád takové zlatíčko, ale drsnější role jí tu sluší. Příběh je tak akorát zamotaný, natočený celkem profesionálně. Za mě si to na ten průměr sáhne celkem s přehledem. Prima béčko. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Jejda vegetole to si mi měl říct, že v tom hraje Lochlyn Munro a já bych se tomu vyhnul... Ale ne dělám si pochopitelně srandu, akorát moc nesdílím nadšení pana m.p ohledně tohoto (ne) herce který mě zatím nepřesvědčil o tom, že by se z něj herec stal. Jinak film nijak zajímavej není. Podobných kousků na podobné téma už tu bylo mnoho a byli lépe zpracované než toto povrchní dílko kde mě navíc žádná z postav nezaujala, nebo nedonutila abych o ní přemýšlel. Prostě taková rutina na jedno shlédnutí. Víc nic.35% ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Rutina. Dva poldové se snaží ututlat smrt patnáctiletého kluka, kterého nedopatřením zabili během zátahu na drogové dealery, a v patách jim je policistka z vnitřního. Takže nic nového pod sluncem a inovativní není ani zpracování, kor když to jeden z pachatelů prokládá hláškami typu "Nemůžu s tím žít." a tak podobně, plus je tu neuvěřitelně zpackaný útok na detektivku, u kterého člověku nezbyde než jen nevěřícně kroutit hlavou. Ale koukat se na to dalo, protože film má celkem solidní tempo, překvapivě dobrým výkonem se tu prezentuje Lochlyn Munro a koukat se dalo i na Menu Suvari, ačkoliv i tady zůstal neodbytný pocit, že tahle holka měla na víc. Snesitelná jednohubka. 55% ()

Galerie (28)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama