Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ruut
  odpad!

  Naprostý humus, hnus, odpad, sračka. Takhle to dopadá když režíruje někdo bez talentu podle debilního scénáře a v hlavních rolích má komparzisty + trpícího Pana herce Zindulku, který musí pronášet šílené věci. První dvacetiminutovku se člověk může smát nad neschopností VŠECH. Pak začně 3 minut nezáživného a samoúčelného mučeníčka - to člověk nevěří, že trvalo jen půl hodiny a ne 5x déle. A následuje zoufalew hloupé finále ... A proč klíček? Myslíte si vážně že ve filmu najdete odpověď ... ? Naivkové ...(11.8.2009)

 • iolaos
  odpad!

  Tvůrce by si zasloužil vykloktat kýblem sraček, protože takhle ostudně znásilnit Přeučila jen proto, že tímto "projektem" chtěl vzdát hold svému otci a také všem zavražděným komunistickým vězňům, je fakt napováženou. Nepamatuju si, kdy jsem se v kině cítil trapněji a tak rezignovaně namíchnutý.... zdali při pofilmové diskuzi s rejžou padla nějaká facka nevím, vzal sem raději nohy na ramena a utekl... pane Novák, přeji vám to nejhorší a děkuji za nejotřesnější filmový zážitek... doživotní režiserské útrum ! LFS 2009(2.8.2009)

 • M.Macho
  odpad!

  Takovými filmy pochybuji, že se česká společnost vůbec někdy vyrovná se svou vlastní historií. Fenomén politického stíhání je u nás poměrě bolestivou ranou a málo se o něm v českém filmu mluví - načež - vězení v Uherském Hradišti je proslulé jako moravské víno - zdejší věznice si zaslouží pozornost a na první pohled se zdá, že Klíček bude dokumentem doby. Nic takového. Jde o fušérský horor s pitomým příběhem, který nedrží. Možná bych se ani o takovám filmu nezmiňoval v komentáři - jen jde o region mi čímsi blízský... Jediné pozitivum je Grebeníčkovo faux paux a při předpremiéře sedící dvojice zřejmě bývalých agentů...(2.8.2009)

 • Playman
  odpad!

  Tohle byla opravdu zvláštní filmová zkušenost. Jako, něco takového jsem nečekal, opravdu ne. Je tohle vůbec možné? Když jdu na promítání filmu o politických vězních z dob komunistických, většinou mě nenapadne, že jdu na něco, co by se dalo přirovnat ke sci-fi hororu kombinovanému s fantasy. V rámci školní akce jsem zašel na toto promítání, které se skládalo i z přednášek opravdových politických vězňů. Jenže, zatímco film bych popsal jako muka v horoucím pekle, přednáška byla jedna z nejzajímavějších věcí, které jsem kdy v životě vyslechl, a opravdu mě zasáhla! Tak si kladu otázku: Jak si něco takového můžou tvůrci dovolit!!!??? Taková urážka! Drzost! Výsměch! V rámci promítání téhle, s prominutím, SRAČKY, přednáška skutečného vězně, který si to zažil! Vzniká nám fraška, něco neslučitelného. Tvůrci tomu pak dají nálepku: film popisující realistické ztvárnění výslechů polit. vězňů. A půlka, co půlka, celá třída mi pak řekne, že to bylo něco dokonalého, že na to nesmíme nahlížet jako na film, ale jako na ukázku toho, co se dělo, zpracovanou atraktivně pro dnešní mládež. Jenže, pardon, oni tomu film říkají, tak to i jako film budu hodnotit. A dávám odpad!, protože nic jiného si nezaslouží!(12.11.2009)

 • Rousse
  odpad!

  Uuuuuuufffff..... 3x hluboký nádech a výdech.... tak - teď jsem to jakž takž vydýchala, takže můžu psát bez emocí - bez emocí nad tím, že jsem do háje chtěla vrátit vstupné!! Toho, kdo napsal scénář, by asi měli zavřít do nějakého takového zařízení za ohrožení na zdraví, pomluvu a následnou ztrátu cti - stydím se za to, že jsem z UH! Ve scénáři díry jako po přestřelce Billy the Kida, naprosto toporná a jalová Dominika, úděsné efekty (jakékoliv - ať už audio nebo video), jediné co bych opravdu mohla pochválit byl Tomáš Šulaj a Jan Přeučil, kteří ale bohužel nemohli za to, že musí z úst vypouštět takové srance. Film, který ve mně měl vyvolat emoce mi málem 5x vyvolal epileptický záchvat (asi se jim zasekl stroboskop) a hlavně lítost nad totálně prokaučovaným potenciálem....Neděkujem!(3.9.2009)