Watch Over Me (TV seriál)

Osobný strážca

USA, 2006, 45 min

• Marek1991

Popravde ma zo začiatku veľmi zaujal, lebo bol na svoju dobu veľmi nablýskaný, farba, hudba, oblečenie, ženy ako z katalógu na oblečenie, muži zas z toho na obleky, jemne oholení, ale to bolo len pozlátko. Seriál ako taký nestál skoro za nič, bolo to lacné hranie, triky, dialógy, naozaj trápne. Naviac často dosť veľká nuda a zbytočné jednoduché zápletky, telenovela na americký spôsob, ale rovnako lacná.(16.7.2012)

• elanista1

Telenovela, ktora vynika tym, ze ma asi 3krat menej dielov ako klasicka. Ale inac neni co hodnotit, dookola to iste.(10.9.2012)

• peteriko

Strašné volačo! Dej, v ktorom sa obchoduje so smrtiacimi vírusmi, je úplne strašný. Taká Esmeralda by si oproti tomuto zaslúžila 100%.(11.8.2009)

Telenovela strihnutá s akčným thrillerom. Herecké výkony smiešne, dialógy na zaplakanie, nuda, nuda, nuda.(7.9.2009)

• Markus

Americká telenovela trocha na vyššej úrovni ako tie latinskoamerické. Kuknite si to však len v prípade, že už fakt ale fakt nemáte čo pozerať. Ale ak ste milovníkom telenoviel tak to je pre vás určite povinná jazda!(20.7.2009)