Smrtící vloupání

David Eubanks

Scénografie:

Chad Keith
  • Danny F.

Rádoby horor. Hloupost, toto s hororem, pořádným hororem s velkým "H" nemá nic společného. Atmosféra kolem napadení zombií je téměř nulová a to hororu nedělá dobré jméno. 35%(20.10.2009)

• bobin

Kterak statečná trojice , která přežila , zlikvidovala stovky upírů . Za svítání pak tito herojové procházejí vyvražděným městem vstříc budoucnosti . Příšernost !(18.11.2009)

• Deimos

TV/// Obsazení 4/10 Děj 4/10 Hudba 5/10 Efekty 6/10/// +krátké, dobrá první část -hlavní hrdina ani další postavy nejsou moc sympatické/// První polovina vypadá dobře. Má i určité napětí. Divák si myslí, že se dívá na gangsterku, trošičku říznutou kriminálkou při niž se ovšem postavy chovají jako by hráli v nějaké komedii. Vtipné to sice nemá být, ale uvěřitelné to taky moc není. Jenže tohle se asi v polovině filmu změní a z výše zmíněného se stane zombie horor, nutno říct, že pořádně akční. Bohužel akce působí hodně levně a stejně tak i scénář, který oproti první polovině postrádá i to napětí a atmosféru. Navíc i postavy se chovají hodně nereálně a po boji až je povšem, ti co přežijí spolu odchází jako nejlepší kamarádi a přitom na začátku stáli proti sobě. Naštěstí to rychle skončí, takže to vé výsledku tolik nebolí./// Celkem 46%///(24.9.2009)

• Hapretor

Amatéřina amatérská, ale docela vtipná a zas tolik to nenudí. Do dobrých napínavých "zombie" hororů to ale má daleko jak trilobit ke člověku.(21.9.2010)

• Vyrida

Celá stopáž toho to filmu by se dala rozdělit na dvě části. V té první se seznámíme se skupinkou afroameričanů, kteří se rozhodnou zpestřit si svůj dosavadní život vyloupením jedné tučné banky v sousedním malým městečku. Už od pohledu je však zřejmé, že to jsou amatérští břídilové a akce asi neproběhne, tak jak si předem naplánují. Ale do této doby to vypadá, jako koukatelný průměrný akční film s nádechem slabšího scénáře. Vlastně mi film hodně připomínal jiný akční horror From Dusk Till Dawn 2: Texas Blood Money, ale ten byl v konečným důsledku o něco přeci jen lepší. Bohužel tady se pomalu dostávám k druhé části, která je překřížená takovou hordou nesmyslů a logických ptákovin, až jsem nevěděl jestli se mám nad tou debilitou smát nebo brečet. Masky zombíků jestli se dají ty kečupové skvrny na tváři a vybledlé oči vytvořené ve photoshopu tak nazvat, dopadly katastrofálně a rádoby děsivé scény postrádají aspoň nějaký náznak napětí. Tohle všechno shodilo předem docela pěkně rozjetou loupežní akci na trapnou zombi parodii s šílenou závěrečnou scénou, ze které ještě teď chytám do pravého oka nepříjemný tik. Škoda...(22.10.2010)