Partia siedmich priateľov sa vracia domov do Los Angeles. Majú za sebou vydarenú párty v púšti a ku šťastiu im už nič nechýba. Lepšie povedané, takmer nič. Neil totiž svojich spoločníkov presvedčí, že v odľahlom opustenom dole by mala byť plantáž kaktusu peyote, známeho kvôli svojim silným omamným účinkom. Z tohto dôvodu odbočia z trasy a vyberú sa za malým dobrodružstvom. A to aj napriek varovaniu majiteľa čerpacej stanice, aby sa tomuto miestu vyhli širokým oblúkom. Keď ich obľahne tlupa sadistických degenerovaných kanibalov, je už na návrat príliš neskoro. (beso74)

ricci.s

Skupinka teenagerov si to tentokrát namieri na párty do púšte a na ceste domov odbočia od vytýčenej trasy, aby našli drogový kaktus "peyote". Narazia na skupinu kanibalov a zvyšok už poznáte. Je to ďalší horor z radu azyláckych mizérií. Hlavné postavy mi boli vrcholne nesympatické, takže som fandil kanibalom a želal im čo najbrutálnejší koniec. Želanie sa mi žiaľ nesplnilo, krvi tam bolo síce dosť, ale brutálne to nebolo ani omylom - všetky mordy o ničom alebo mimo záber. Najviac ma pobavila scénka, keď kanibal poviazal holku a ona mu hovorila: "Prosím, pomôžte mi". To som fakt ešte nezažil. Vlastne len záverečných 10 minút vyťahuje film z odpadkového koša. ()

• Film bol dokončený už vo februári 2002, ale do distribúcie šiel až takmer o 2 roky neskôr, v decembri 2003. (beso74)
  • Kaktus peyote (Lophophora Williams), ktorý to všetko zapríčinil, slúži už viac ako 3000 rokov šamanom v strednej a severnej Ameriky pri ich rituáloch. Veri, že jeho pojedanie im dáva možnosť vidieť budúcnosť, meniť sa na zvieratá i čarovať. (beso74)
  • Počas natáčania sa používal pracovný názov Hell's Highway. (beso74)