Country Club: První směna

Komedie

Česko, 2009, 35 min

No musim říct, že Vojta Kotek zazářil ... takovej výkon bych od něj nečekal .. fakt super :D(6.1.2012)

Pohlreichovův sen _D(22.8.2011)

• Boudyy

Dávám plných 45 % a dvě hvězdy. Jednu za sexy Lucinku a druhou za občasnou dobrou hlášku. Jinak nechápu, proč se nechal hlavní hrdina, číšník Vendelín, zastrašovat "Zdeněčkem" kecy o tom, že "pokud tu svíčkovou nesežere, on to pošle na rozbor", když ten talíř držel v ruce a mohl ho odnést do hajzlu.(24.12.2011)

Lehne nechutné, ale je to povedené. Každý to zahrál dobře.(4.7.2017)

• Deimos

TV/// Obsazení 6/10 Děj 3/10 Hudba 4/10 Prostředí 3/10/// +trochu jsem se bavil, začínajícím režisérům se podařilo obsadit do rolí celkem známé herce -ovšem divím se, že tu nabídku přijali, je to hodně nechutné, otec se náhodou díval a po pěti minutách hodil šavli, to mluví samo za sebe/// Docela jsem byl zvědav a zároveň se těšil na tvorbu mladých tvůrců. Bohužel mi to prostředí a to co se tam odehrávalo moc nesedlo a díky tomu dneska budu bez večeře./// Celkem 38%///(8.1.2012)

• - Postavu kuchaře ztvárnil příznačně herec Radek Kuchař. (M.B)