poster

Kdo chce s vlky žíti (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2003, 30 min

 • Marze
  ***

  Takové vyprávění u čaje o zvířatech. I vlci do České přírody patří a mají ekologickou funkci redukce zvěře.(17.11.2019)

 • Dragoni
  ****

  Příjemné osobní okénko do života pana Chaloupka, který natočil několik krásných večerníčků z prostředí zvířecí říše, které mě osobně velmi oslovily. Vyprávění o vztahu k zvířatům, zkušenosti z částečného ochočení divokých zvířat, jejich chování a hlavně historky z natáčení. 80%(21.4.2013)

 • Mylouch
  ***

  Ohlédnutí za zvířecími televizními projekty slovy jejich lidského protagonisty, které ovšem vyznívá trochu studeně, občas bez většího nadhledu moralizuje a především naznačuje, jak velká produkční a režijní práce stojí za povedenými příběhy čtyřnožců. 2-3*(3.9.2015)

 • BlackVelvet
  *****

  Krasny dokument o krasnem cloveku - myslim to vazne, protoze takhle pozitivni a respektujici vztah ke zviratum ma malokdo a kdyby takovy nazor zaujalo vice lidi, tak vypada planeta jinak. Myslim, ze pan Chaloupka je vazne borec v nejlepsim slova smyslu a libi se mne, ze zvirata bere jako takova jaka jsou, jak v pozitivnim tak negativnim smyslu a plne si uvedomuje, ze zvirata maji svou osobnost, povahu a ze nejsou podrazena cloveku. Moc hezky a zajimave natoceno, s historkama z nataceni, s historkama o zviratech atd.(2.1.2014)

 • triatlet
  *****

  Pohodový medailonek o Václavu Chaloupkovi a "jeho zvířátkách". Oddanost zvířat k Václavu Chaloupkovi dokazovala např. nejen selata, která za ním poslušně šla, ale i veverčata. Krásné záběry na Šumavu. Odvysíláno 12.7.2009 ve Večeru na téma... Nebezpeční mazlíčci.(13.7.2009)