poster

Podvedení psi (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní

Česko, 2003, 29 min

Režie:

Jan Soukup

Scénář:

Jan Soukup

Kamera:

Robert Novák
 • hellequine
  ****

  To Tosim: Už dlouho si neviděl tak jednostranný pohled? Tak asi nesleduješ zprávy a nečteš noviny. Já osobně tenhle dokument považuji za velmi "osvěžující", jelikož je zřejmě jediný, který se na "bojové" psy dívá z druhé strany a nesnaží se z nich dělat krvelačné bestie. Ukazuje prostě věci tak, jak jsou..(4.9.2010)

 • arcticsky
  ***

  Rád jsem tento dokument zhlédl, ale moji důvěru v bojová plemena psů to mnoho nepozvedlo. Prostě to těm nadšeným chovatelům a fanouškům zase tak moc nevěřím.(21.3.2013)

 • Asmodin
  ****

  Mě se dokument líbil. Lidé by si měli uvědomit, že neexistují bojová plemena. Všechno záleží na majitelích a jejich výchově.(21.3.2013)

 • triatlet
  *****

  Odvysíláno 12.7.2009 ve Večeru na téma... Nebezpeční mazlíčci. Možno zhlédnout zde. Ve filmu vystupují majitelé psů, kteří zvládají své čtyřnohé mazlíčky, i když se jedná o tzv. "bojová plemena". A veterinářka moudře říká, že člověk, který si chce pořídit psa, nesmí podlehnout módním trendům, ale musí odhadnout své možnosti. Takže kdo si chce pořídit maďarskou vizslu, nebo výmarského ohaře, musí počítat s hodně dlouhými vycházkami:-D Nechybuje pes, ale člověk.(13.7.2009)

 • Tosim
  odpad!

  Tak tohle byl vážně zvláštní zážitek, měl jsem pocit, že někdo natočil pejskařské lobby. Při těch štěnátkách na obrazovce chyběl už jen nápis "přestávka." Autoři dokumentu by měli okamžitě vrátit diplomy, protože tak jedostranný pohled na určitou věc už jsem dlouho neviděl. Když může zblbnout člověk, který je na vyšším vývojovém stupni, než zvíře, stává se to i psům, nazávisle na čemkoli, to ví snad každý člověk, který měl na základní škole Přírodopis.(3.8.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace