Nastala chyba při přehrávání videa.
 • NinadeL
  *****

  Jen bych trochu poopravila Pohrobka, protože díky The Busby Berkeley Collection je film k mání ve výborné kvalitě. Samozřejmě úsloví "přes svůj věk" je pochybné a za sebe mohu dodat, že Joan Blondell shledávám jako vynikající komičku. Ovšem co by takový film byl bez Busbyho kaleidoskopiského oka, že... :)(29.11.2010)

 • vitekpe
  ***

  Nohy Ruby Keeler a humor Joan Blondell, to neomrzi... Na muzikaly moc nejsem, ale tyhle tricitkovy choreograficky orgie, to je teda vzdycky neco... ;)(24.1.2016)

 • Pohrobek
  ***

  Pěkný raný muzikál dodnes zajímavý především spoustou vizuálně a choreograficky mistrně zvládnutých vystoupení. Písničky přes svůj věk též zaujmou. Problémem je možná trochu nevýrazná Joan Blondell a špatný technický stav, v němž je dnes snímek k mání.(16.10.2005)

 • Babous
  ***

  Z muzikálů Busbyho Berkeleyho, které jsem viděl, mě tenhle zaujal nejmíň. Příběh i na muzikál neoriginální a místy až příliš ztřeštěný. Nejhorší je, že ty nejkrásnější kaleidoskopické scény přijdou až na samém konci a krátce po sobě. Celý film k nim v podstatě směřuje a nebýt nich ani by to nebyl muzikál, protože do té doby se tam netančilo a zpívalo jen trochu. No ale i když jsou ty písně/tance jenom dva, obrovsky zvyšují úroveň celého filmu.(16.11.2014)

 • burina
  ***

  Príbeh je nesmierne prostý až nudný, ale tá Busbyho choreografia! To je vždy nádhera.(4.5.2013)