Reklama

Reklama

Treevenge

všechny plakáty

Obsahy(1)

Každý rok na Vánoce si miliony lidí po celém světě koupí vánoční stromeček. Tento milý krátký film režiséra Jasona Eisenera pak ukazuje, co se stane, když se zdánlivě nevinným jehličnanům přestane toto každoroční kácení přisprostlými dřevorubci a následné zdobení hloupými vánočními ozdobami líbit. Zpočátku pohodovou atmosféru Vánoc překazí horor, na který nejen Ježíšek jen tak nezapomene... (Davies182)

(více)

Recenze (128)

Davies182 

všechny recenze uživatele

Perfektní! Za audio evokující jazyk stromků by měl tvůrce dostat Oskara, protože takhle jsem se dlouho nenasmál! Pišišvorné mrmlání a pískání prostě nemá chybu, stejně jako několik trefných vět v angličtině (we must stick together!). Jako doprovodný snímek ke dni vánočnímu se sice tohoto masterpiecu v televizi nejspíše nikdy nedočkáme, ale Youtube to jistí. Jsem si poměrně jist, že tento horor, při jehož brutálních krvavých scénách jsem se řehtal na celé kolo, pustím v čase vánočním každý rok spoustě lidem... ()

Viktooorka 

všechny recenze uživatele

Absolutně směšně zvrácený kraťas, u kterého mi bylo smutně a hnusně zároveň. Výtečný námět, ale bohužel nezachrání celý můj dojem z toho filmu. Možný SPOILER!! Zvrhlé zacházení pánů dřevorubců, mě po pár minutách málem donutilo přerušit projekci, protože moje citlivé já nemohlo přenést přes srdce to, co mu zrak podává. Naštěstí ale moje silnější já vydrželo na závěrečnou pomstu, která stála za to. Noční můra dětí! Konec SPOILERU! A tím mě tento kraťas utvrdil v tom, proč dávám přednost umělým. Pokácet les, jen kvůli blbé tradici.. jak jsme krutí :-( ()

Reklama

Madsbender odpad!

všechny recenze uživatele

Plný počet alebo odpad? Videl som to už kedysi dávno vo verzii obsahujúcej len prvú vraždu, avšak včera som zistil, že je tento kraťas "trochu" dlhší... Je to zvrhlé, úchylné, brutálne, šialené a neuveriteľne bizarné. Videné ako záverečná jednohubka na Večeri bizarných filmov (a.k.a. slovenská filmová prednáška na motívy Festivalu otrlého diváka), no stále neviem, čo tomu dať. Byť to plnohodnotný film, tvoril by vážnu konkurenciu výlučkom spoločností TROMA a ASYLUM. Ešte možno nebyť toho dieťaťa, šiel by som vyššie. Šťastie, že to má len 16 minút... :-D ()

Slasher 

všechny recenze uživatele

Vánoční stromky už se nenechají nemilosrdně a beztrestně kácet, je na čase vrátit nám to i s úroky! Ucházející kraťas s (na celkovou stopáž) poměrně dlouhým rozjezdem a nějakým tím povedeným gore efektem na závěr. To vše od tvůrců další taškařice - jednoho z falešných trailerů v rámci GRINDHOUSE, to sice HOBO WITH A SHOTGUN. ()

TheDarKnig 

všechny recenze uživatele

OU, tak to muselo bolet. Aneb jehličnany, které po staletích týrání začnou v nějakém podivném maloměstu s velmi podivnými obyvateli svoji revoluci. Hnusnou krvavou revoluci plnou brutálních scén a činů. Řeč stromů je hodně dobře vymyšlená, a filmeček se svojí atmosférou dobrý doplněk Vánoc. A pro ty, kteří používájí umělé stromky: Heh počkejte až se vzpouří umělá hmota.. ()

Galerie (2)

Zajímavosti (1)

  • V úvode aj v závere filmu hrá legendárny soundtrack z hororu Kanibali (1980). (Marceloo)

Reklama

Reklama