Nightdreams

Kamera:

Francis Delia

Michelle Bauer

Dellamorte

Bodíkmi šetriť nebudem , lebo tancujúcu na saxofóne hrajúcu topinku , to sa len tak nevidí. Aj mimo toho, na danú dobu, skoro až artové a vkusné hardcore so silne vtipnými vsuvkami. OK filmová skúsenosť. ()

LION-MR.T

Černoch oblečenej jako velká krabice nějakejch sušenek či co,hudební čísla,sex,nejdivnější hudba jaká může existovat. Do sexu se přidá Lucifer,lesby,experiment na nymfomance. Já to pozdřel dobře,ikdyž jsem to místy těžce vydýchával. ()

panjosef

Další bizár od tvůrců kultovního Café Flesh. Stephen Sayadian (AKA Rinse Dream) tentokrát neseděl na režisérské sesli, ale podíl na tomhle filmu měl opět velký. Celé je to snad ještě větší bizár než Café Flesh. Pár vědců dělá experimenty na nadržené dívčině a my po většinu času sledujeme její řádně bujné surreálné porno sny. A je to opravdu velikej mazec, vidět tohle v dětství tak těžko říct, kam by směřoval můj sexuální vývoj, či zda by po shlédnutí raději nezakrněl :-))) . Souloží se v bizarních surreálných fantasy prostředích, souloží tady spousta bizarních týpků v nejroztodivnějších kabaretních maskách, do veselých radovánek se v jedné obvzvlášť pekelné scéně přidá i sám Lucifer...ufff, no a pak scéna s chlápkem-sendvičem nebo recitující lesby ("april showers give me flowers" :-DDDD) a lesbická scéna za doprovodu Cashova Ring Of Fire, předělaného do gothic hávu jak kdyby to hráli Bauhaus či The Damned... Vizuál parádní, prostředí těžce ujeté, nejroztodivnější ruchy (sténání, industriální skřípění) jako doprovod ... myslím že pro každého fandy kvalitního bizáru další dobrej tip. Už se těším na další Sayadianovy vály. 8/10 ()