Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dievčatá začínajú nový školský rok uprostred chaosu a vzrušenia. Počas hľadnia pokladu z legendy o Frittonovom zlate čelia ich doteraz najobávanejšiemu súperovi, ale nebojácne a vždy-vynaliezavé dievčatá zo St Trinians sú neochvejné vo svojej misii preľstiť podlého Pomfreyho a jeho pomocníkov zo žien-nenávidiacej tajnej spoločnosti známej ako AD1. (Five By Five)

(více)

Recenze (39)

playboxguest 

všechny recenze uživatele

O něco slabší pokračování parádně ujeté jedničky, které však stále stojí za vidění, protože i přesto, že je film už chvílemi až moc přehnaný, jsou některé scény naprosto perfektní (parodie na Vymítače ďábla i jiné filmy, ožrala Firth, zbrusu nová verze Shakespearovo klasiky...) a Rupert Everett hrající paní ředitelku se jen tak neomrzí, stejně jako se nikdy neomrzí pohled na pěkné holky, kterých je ve filmu poměrně dost. ()

VenDulin85 

všechny recenze uživatele

Proč si na Velikonoce nepustit něco trochu ujetého? Po pár minut..ehm vteřinách- proč si na Velikonoce nepustit něco hodně ujetého? Na Kolej sv. Trajána se nedá koukat bez toho, že byste si řekli, že to je těžký úlet, říkali si to bezpochyby i tvůrci a herci rovněž, s paní ředitelkou Frittonovou (skvělým Rupertem Everettem) v čele. Takže se pohodlně usaďte a připravte se na průměrnou honbu za pokladem jednoho piráta, který, jak se zdá, obrátil chod dějin. Celou tuhle ujetost bych si odpustila, kdyby zde ovšem hlavního záporáka a odpůrce žen nehrál David Tennant, což.. vysvětluje mnohé, ne-li vše ;-). Přidaná hodnota? Ó ano, Colin Firth. ()

Reklama

Psema 

všechny recenze uživatele

Oproti jedničce o něco lépe natočená, ale paradoxně i z toho důvodu těžká slabota. Mimózní zápletka sice nechybí ani tentokrát, jenže skutečně vydařené vtipy by se daly spočítat na prstech jedné ruky a ono kouzlo "anarchistické školy" se i přes nové přírůstky nepovedlo ani z poloviny zreplikovat. Bez Gemmy to zkrátka není ono, a těch pár minut jejího camea je možná fajn, ale úděsně nudný zbytek nespasí. Firth s plnovousem má ovšem náběh na kult. Škoda, že celek samotný bych napodruhé bez mentálního kolapsu nedal. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Pirátský návrat mezi "studentky" St. Trinian's dopadl celkem slušně. Holky neztratily nic ze své dravé sexuality a Everett s Firthem si to vyloženě užívali. Příběh je sice ještě o stupínek tupější, než v předchozím díle, pirátská zápletka je na něj naroubovaná poněkud násilně a tajné bratrstvo na můj vkus příliš často využívá vrtulníky či zásahové jednotky, ale na druhou stranu se sukně natřásají v rockovém tempu a tento vychytralý pudový trik mi neumožňuje jít s hodnocením níže. Jsem prostě jen obyčejný chlap, kterého nemůže rozházet zjištění, že Shakespeare nebyla muž. ()

Tsuki 

všechny recenze uživatele

Možná o malý kousek slabší než jednička, ale jako oddechový film čistě pro pobavení je to skvělé. Vtipu sice oproti prvnímu dílu trošku ubylo, ale soundtrack se nese na stejně dobré úrovni. Britská hudba zkrátka někdy dokáže potěšit. Navíc, zatímco v jedničce si holky z Girls Aloud střihly pouze cameo, ve dvojce se Sarah Harding objevila v poměrně velké roli, což mile překvapilo (samozřejmě ale neříkám, že umí hrát - a myslím, že u rolí "netykavek" nejde herecké umění ani moc poznat). Opět pobavila i šílená role Ruperta Everetta :) A stejně jako v jedničce se můžete těšit na "crazy party" na konci. ~(3,2)~ ()

Galerie (27)

Reklama

Reklama